Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Rambo 5 – brutalny zwiastun. Sylvester Stallone zastawia sidła

Jeszcze w tym miesiącu na ekranach kin pojawi się Rambo 5. Teraz w sieci wylądował długi i naprawdę mocny trailer.

Rambo 5 wskoczy do kin 20 września 2019, zatem mamy równe dwa tygodnie do premiery. Dzisiaj możemy zerknąć na dłuższą wersję zwiastuna, który został przedstawiony w zeszłym miesiącu. Materiał ocieka krwią, brutalnością i bezwzględnością, która szykuje nas na wielkie widowisko z Sylvestrem Stallone.

Zwiastun prezentuje fabułę filmu oraz wiele scen, w których John Rambo zastawia sidła na przeciwników. W ruch idzie nie tylko broń palna i kultowy łuk, lecz również widły czy prowizoryczne miny. Słowem – będzie się działo.

Jak przedstawia się historia, którą poznamy w Rambo 5? John zaszyje się na farmie w Arizonie, gdzie będzie walczył z zespołem stresu pourazowego. Kiedy córka jego wieloletniej przyjaciółki Marii zostanie porwana, bohater ruszy jej na ratunek. Wraz z dziennikarzem, którego przyrodnia siostra również zaginęła, będzie musiał poradzić sobie z kręgiem przestępczym zajmującym się handlem ludźmi w celach seksualnych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%