Rambo 5 – Sylvester Stallone chwali się kolejnym zdjęciem z planu

0 komentarzy

Na konkretne materiały promocyjne filmu Rambo 5 musimy niestety jeszcze poczekać. Póki co, dostępne są jedynie fotki z planu, które udostępnia m.in. sam Sylvester Stallone.

Data premiery filmu Rambo 5 nie została jeszcze sprecyzowana i wiadomo jedynie, że twórcy mierzą w jesień 2019 roku. Trailer? Brak. Jakiekolwiek fragmenty? Brak. Mamy tylko zdjęcia z planu, którymi musimy nakarmić naszą ciekawość.

Sylvester Stallone udostępnił niedawno nową czarno-białą fotkę, którą znajdziecie na początku poniższej galerii. Zaraz za nią przypominamy starsze zdjęcia.

Rambo 5 – Sylvester Stallone powraca

Po 10 latach przerwy (od wydania filmu John Rambo) rozpoczynają się zdjęcia do Rambo 5. Sylvester Stallone informuje o tym fakcie osobiście zamieszczając na Instagramie dwa zdjęcia, które możecie zobaczyć poniżej. Aktor ma już 72 lata i z pewnością scenariusz będzie brał to pod uwagę. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, jak spisze się ekipa stojąca za produkcją.

Reżyserem Rambo 5 został Adrian Grunberg („Dorwać gringo”), a za scenariusz odpowiada Sylvester Stallone oraz Matt Cirulnick.

Jaka fabuła? Sylvester Stallone przestał już wojować i zamieszkał na ranczo w Arizonie. Nasz weteran zmaga się z zespołem stresu pourazowego (PTSD) i nienajlepsze wspomnienia zabija ciężką pracą. Zarządczyni ranczo i długoletnia przyjaciółka naszego bohatera – Maria – informuje go jednak o zaginięciu wnuczki. Młoda dziewczyna wyjechała do Meksyku na imprezę i ślad po niej zaginął. Maria oraz Rambo ruszają na poszukiwania.

Sytuacja w Meksyku jest gorąca, a Rambo odkrywa kartel zajmujący się handlem oraz wykorzystywaniem seksualnym kobiet. Rambo współpracuje z dziennikarzem, którego przyrodnia siostra również została porwana i musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby ocalić dziewczyny i zlikwidować złoczyńcę.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się