Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Rainbow Six Siege za darmo na PC, PS4 i Xbox One przez najbliższe dni

Kto nie miał jeszcze okazji poszaleć w Rainbow Six Siege, niech pobiera grę za darmo i bawi się przy niej przez cały weekend.

Ubisoft co jakiś czas ogłasza darmowy weekend z Rainbow Six Siege i jeśli nie mieliście wcześniej czasu/ochoty skorzystać z takiej okazji, być może teraz się skusicie. Nadchodzące dni upłyną nam bowiem jeszcze raz pod znakiem darmowego strzelania.

Rainbow Six Siege będzie dostępne za darmo na wszystkich platformach (PC, PS4 i Xbox One). Będziemy się bawić na wszystkich mapach, we wszystkich trybach gry i wszystkimi 20 operatorami. Oto terminy:

  • PC: od 15 listopada, godz. 17:00 do 18 listopada, godz. 20:00 czasu polskiego;
  • PS4: od 15 listopada, godz. 14:00 do 19 listopada, godz. 14:00 czasu polskiego. Wymagana subskrypcja PS Plus;
  • Xbox One: od 15 listopada, godz. 09:00 do 19 listopada, godz. 09:00 czasu polskiego. Wymagana subskrypcja Xbox Live Gold.

Wszystkie postępy w grze, jakie uda się nam osiągnąć podczas bezpłatnego weekendu, zostaną zachowane. Jeśli zdecydujemy się na zakup gry, zaczniemy zatem od tego samego momentu. Rainbow Six Siege jest dostępne obecnie z nawet 70% zniżką na wszystkie platformy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%