Rainbow Six: Siege – wymagania sprzętowe i zapisy do zamkniętych testów

Gotowi na totalną destrukcję?

Rainbow Six: Siege będzie kolejną odsłoną popularnej serii taktycznych strzelanin. Po jednej stronie staną terroryści, po drugiej siły specjalne. Choć akcja rozegra się w małych i zamkniętych lokacjach, dosłownie wszystko będziemy mogli tutaj zniszczyć, przedzierając się nawet przez ściany budynku.


Studio Ubisoft ogłosiło, że możemy zapisywać się już do zamkniętych testów gry, które wystartują jeszcze w tym roku. Niestety, jedynie posiadacze PC przetestują Rainbow Six: Siege, podczas gdy pełna wersja gry pojawi się również na PS4 oraz Xboksie One. Deweloper tłumaczy, że pecety są dla niego wiodąca platformą, więc naturalne jest, że to właśnie na nich rozegrają się testy.

Jeśli chcecie skorzystać z okazji i przystąpić do zamkniętej zabawy, musicie posiadać konto Uplay oraz zgłosić się na oficjalnej stronie gry.

Przy okazji podano minimalne wymagania sprzętowe, które pozwolą odpalić Rainbow Six: Siege podczas testów. Oto one:

  • System: Windows 7, 8 lub 8.1 (64-bitowy)
  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3,3 GHz / AMD FX-8120 2,6 GHz
  • Pamięć: 8 GB
  • Karta graficzna: Geforce GTX 670 / Radeon HD 7970, R9 280X
  • VRAM: 2 GB

Twórcy zaznaczają, że ostatecznie wymagania minimalne mogą być jeszcze niższe, ponieważ wciąż trwają prace nad optymalizacją tytułu. Premiera Rainbow Six: Siege przewidziana jest jeszcze na ten rok.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share9
+1
Tweet