Tajne informacje odblokowane przez graczy w tytule Ubisoftu. Szykuje się coś wielkiego

Tajne informacje odblokowane przez graczy w tytule Ubisoftu. Szykuje się coś wielkiego
Newsy PC PS4 XOne

Trzeci rok Rainbow Six Siege przyniesie ze sobą sporo atrakcji i jeśli nie jesteście w temacie, wszystko przypominamy poniżej. Jedną z najciekawszych nowości będzie pierwsze w historii wydarzenie współpracy w grze – Outbreak. Ubisoft już wcześniej wspominał, że zmierzymy się wówczas z ogromnym zagrożeniem.

A co konkretnie? Mówiąc w skrócie: zombie. Lecz nie skończy się jedynie na wrzuceniu umarlaków do gry. Wszystkiemu towarzyszy odpowiednia historia, której strzępy właśnie zaczęliśmy poznawać.

Nowe prawo w Polsce! Twórcy gier będą mieli pod górkę

Na forum R6S pojawił się komunikat od dewelopera:

Gratulacje dla wszystkich graczy, którzy rozwiązali pierwszą łamigłówkę Mission Outbreak ukrytą na serwerze testowym. Wasze wysiłki odblokowały tajne informacje dla wszystkich graczy.  Bądźcie czujni… ale na razie możecie zapoznać się z obecnymi informacjami: rainbowleaks.org

Żeby zalogować się na podaną stronę, niezbędne będzie konto Uplay. Opublikowane na witrynie tajne dane to zdjęcia, które nie powinny ujrzeć światła dziennego. Znajdziecie je w galerii poniżej.

Będzie powiew świeżości w Rainbow Six Siege. Oto przyszłość gry

Drugi rok z Rainbow Six Siege powoli mija i jak można było się spodziewać, Ubisoft nie odstawia swojej strzelaniny na boczny tor. Firma ujawniła właśnie szczegóły trzeciego roku do RainbowSix Siege, w którym fani stawią czoła kolejnym wyzwaniom.

Trzeci rok będzie podzielony na cztery sezony i zawierać będzie:

  • 8 nowych operatorów z najlepszych światowych jednostek antyterrorystycznych.
  • 2 zupełnie nowe mapy, we Włoszech i Maroku.
  • 1 odświeżoną mapę, z nowymi projektami i grafikami.

Trzeci rok rozpocznie się od Operacji Chimera. Dwoje operatorów z tego sezonu to specjaliści w sytuacjach zagrożenia biologicznego, dostępni także w trybach rywalizacji dla wielu graczy. Będą oni musieli zmierzyć się z ogromnym zagrożeniem w pierwszym w historii wydarzeniu współpracy w grze – Outbreak. Wydarzenie to będzie dostępne przez cztery tygodnie, bezpłatnie dla posiadaczy RainbowSix Siege. Pojawi się także unikatowa kolekcja elementów estetycznych, dostępna wyłącznie w czasie trwania wydarzenia.

Trzeci rok w Rainbow Six Siege

Pełne informacje o Operacji Chimera i Outbreak zostaną ujawnione w trakcie SixInvitiational 2018 w Montrealu. Więcej szczegółów na temat trzeciego roku poznamy wkrótce.

Przepustka trzeciego roku będzie dostępna do zakupu od 12 grudnia. Do tego czasu gracze będą mieli ostatnią szansę na zakup przepustki sezonowej drugiego roku, która zawiera nie tylko ośmioro operatorów (Mira, Jackal, Ying, Lesion, Eela, Dokkaebi, Vigil i Zofia), ale także serię unikatowych elementów personalizacji.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie