Rainbow Six: Siege świętuje pierwszy rok rywalizacji

Co będzie czekać na graczy w drugim roku?

Za nami dwanaście miesięcy, w trakcie których rozegraliśmy 3 pełne sezony w ramach Pro League, a klamrą spinającą ten okres będzie turniej Six Invitational. Tysiące graczy oraz drużyn wzięło udział w cotygodniowych turniejach Go4, a kilkuset najlepszych zawodników z całego świata ma szansę rywalizować w ramach Pro League. Nie tylko zaprezentowali oni niebywałe umiejętności w najtrudniejszych rozgrywkach, jakie dane nam było oglądać, ale też wspólnie z zespołem deweloperskim ciężko pracowali nad ulepszeniem gry.

Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy ogłosić rozpoczęcie kolejnego pełnego roku rywalizacji, której będą towarzyszyły premiery nowych dodatków. Dlatego też zaraz po turnieju Six Invitational rozpoczynamy rozgrywki w ramach Roku 2. Tym razem struktura współzawodnictwa zostanie zoptymalizowana nieco inaczej, tak by mogła swym zasięgiem objąć szerszą grupę graczy – czytamy na stronie Ubisoftu.

W ramach nowego podejścia do rywalizacji w Roku 2, zawody z serii Pro League będą teraz obejmowały wyłącznie platformę PC. Będą one miały o wiele szerszy zasięg niż kiedykolwiek, większą pulę nagród, a w finałach znajdzie się miejsce dla większej liczby drużyn. Pojawi się też średniozaawansowany poziom trudności dla najbardziej obiecujących graczy: Challenger League. Oparte na tym samym schemacie i harmonogramie co Pro League, rozgrywki Challenger League obejmą 8 drużyn, które otrzymają szansę, by dowieść swojej wartości i zająć miejsce premiowane awansem. Uczestnicy z każdego rejonu świata będą co sezon rywalizować o 5000 dolarów oraz o miejsce w kolejnym sezonie Pro League. Oczywiście utrzymany zostanie format cotygodniowych turniejów Go4R6.

Więcej informacji na temat Roku 2 w Rainbow Six znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: Ubisoft

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

33 Shares
Share33
+1
Tweet