Rainbow Six Siege – Shifting Tides. Nowi operatorzy Kali i Wamai oraz ich gadżety

Ubisoft szykuje się do odpalenia nowego sezonu w Rainbow Six Siege, operacji Shifting Tides. Co wiadomo o nowej zawartości?

Już 10 listopada, podczas finałów Pro League w Tokoname, zobaczymy pełną zapowiedź operacji Shifting Tides do Rainbow Six Siege. Dzisiaj mamy dla Was natomiast mały przedsmak atrakcji, które powinny w najbliższym czasie znaleźć w grze.

Póki co o nowej operacji wiemy jedynie tyle, że zobaczymy dwóch kolejnych operatorów oraz przerobioną mapę Theme Park. Deweloperzy opublikowali dodatkowo filmik prezentujący gadżety nowych postaci, który przynosi oczekiwane szczegóły.

Rainbow Six Siege – operatorzy Kali i Wamai

Operacja Shifting Tides to dwójka nowych operatorów. Pierwszym jest indyjska napastniczka “Kali”, drugi to kenijski operator ofensywny “Wamai”.

Kali ma korzystać z lancy wybuchowej LV. To karabin biometryczny, którego siła leży w kontrolowanym wybuchu. Wybuch niszczy pobliskie urządzenia, nie stanowiąc poważnego zagrożenia dla nikogo, kto znajduje się w jego zasięgu. Eksplozja jest ograniczona względem swojego punktu początkowego do tego stopnia, że jest niemal idealnie płaska – czytamy na oficjalnej stronie strzelanki.

Wamai otrzyma z kolei system Mag-NET, posiadający obwód samozniszczenia, uruchamiający się zawsze, gdy gadżet złapie jakiś obiekt lub gdy jego obudowa zostanie w odpowiednim stopniu uszkodzona.

Jak tłumaczy Ubisoft, system wpływa na wszelkie rodzaje pocisków, w tym bełty gazowe Capitão oraz, co interesujące, lance wybuchowe LV (opisane powyżej). Biorąc pod uwagę fakt, że System Mag-NET przyciąga do siebie pociski – granaty odłamkowe, pociski wyważające i tak dalej – jeszcze przed ich wybuchem, może stanowić nieprzewidywalne zagrożenie dla naszych bardziej ruchliwych operatorów. W skrócie, mogą się sami wysadzić, jeśli gdzieś w pobliżu znajdzie się sprytnie podłożony Mag-NET.

Poniższy trailer  pokazuje w akcji wspomniane zabawki:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: