Polski GROM i operacja Blood Orchid – jest konkretna data!

Polski GROM i operacja Blood Orchid – jest konkretna data!
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Mogliśmy już dzisiaj zobaczyć zajawkę polskiego operatora w Rainbow Six Siege, a teraz Ubisoft dolewa oliwy do ognia ujawniając, kiedy postać trafi na serwery.

Pierwszy GROM-owiec znajdzie się w Rainbow Six Siege wraz z aktualizacją Operation Blood Orchid, która zostanie udostępniona 29 sierpnia na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Jadnak nie polski akcent będzie najważniejszy tego dnia. Aktualizacja przyniesie ze sobą nową mapę w Hong Kongu oraz dwóch operatorów hongkońskich oddziałów do zadań specjalnych (SDU). GROM-owiec został podczepiony pod sezon w Hong Kongu dlatego, że studio Ubisoft postanowiło wycofać się z sezonu dedykowanego Polsce. Druga postać GROM pojawi się natomiast wraz ze startem sezonu w Korei, czyli na początku listopada.

Wracając jednak do Operation Blood Orchid, czyli startującego sezonu nr 3. 29 sierpnia wszyscy gracze otrzymają chińską mapę za darmo, lecz operatorzy będą od tego dnia dostępni jedynie dla posiadaczy przepustek sezonowych na ten rok do Rainbow Six Siege. Pozostali gracze będą mogli zagrać nowymi operatorami od 5 września, po odblokowaniu ich za pomocą wirtualnej waluty.

Operation Blood Orchid zostanie pokazana w pełnej krasie podczas finałów Rainbow Six Pro League, które zaplanowano na 25-26 sierpnia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie