Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Spory sukces Ubisoftu. Ogromne zainteresowanie ich trzyletnią grą

Gracze nie odpuszczają produkcji znanej marki.

Tom Clancys Rainbow Six Siege przekroczyło liczbę 30 milionów zarejestrowanych graczy na wszystkich platformach. Wydane w roku 2015 Siege stało się jedną z najbardziej popularnych strzelanek dla wielu graczy w historii. Podczas 3. roku gra jest wciąż regularnie rozszerzana o nową zawartość – między innymi Operation Chimera, Outbreak i szereg dodatkowych aktualizacji. W tym roku padł też rekord 321 tysięcy jednoczesnych widzów, którzy oglądali 2018 Six Invitational, największe jak dotąd mistrzostwa e-sportowe Rainbow Six Siege, które w sumie, na wszystkich kanałach, oglądane były przez 6,2 miliona godzin.

Zespół producencki Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege zamierza nadal dostarczać nową zawartość do gry, płynnie integrować nowych członków rozrastającej się społeczności graczy i w kolejnych latach zrealizować wizję wprowadzenia do gry setki operatorów.

Recenzje God of War: szykuje się hit wszech czasów na PS4


3. rok to także znaczące zmiany w Tom Clancy`s Rainbow Six Pro League, która teraz składa się z dwóch sezonów po sześć miesięcy, rozgrywanych od czerwca do listopada (sezon 8) i od grudnia do maja (sezon 9). Na zakończenie każdego sezonu rozegrane zostaną finały, w których weźmie udział osiem najlepszych drużyn sezonu – po dwie na region: Azja-Pacyfik, Europa, Ameryka Południowa i Ameryka Północna. Uczestnicy będą rywalizować o nagrody z łącznej puli. W każdym roku organizowane też będą dwa turnieje Majors, w trakcie których można będzie liczyć na najbardziej ekscytującą akcję spod znaku Tom Clancy`s Rainbow Six Siege. Oprócz lutowych Six Invitational, w sierpniu rozegrany zostanie turniej Six Major. Pierwsza edycja, Six Major Paris odbędzie się w Paryżu, w sierpniu 2018 r.

Źródło: Ubisoft

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%