Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Rainbow Six Siege – oto nowy operator Erik „Maverick” Thorn

Ubisoft prezentuje kolejnego operatora, który pojawi się w Rainbow Six Siege wraz ze startem operacji Grim Sky. 

Na początku tygodnie ujawniono pierwsze szczegóły na temat operatora „Clash” Evans. To twarda funkcjonariuszka, która służyła w Territorial Support Group, stojąc na linii frontu podczas zamieszek w Londynie w 2011 roku. Jej główna cechą jest tarcza, która służy nie tylko do obrony, lecz również do ataku. Więcej informacji o „Clash” znajdziecie w naszej poprzedniej wiadomości w tym miejscu. Dzisiaj możemy poznać kolejnego operatora, który obok panny Evans pojawi się w Rainbow Six Siege.

Rainbow Six Siege – nowy operator Erik „Maverick” Thorn

Oto opis operatora wraz z teaserem, który pojawił się na oficjalnej stronie Rainbow Six Siege:

Maverick słynie ze swojej precyzji i przenikliwości, ale dla operatorów Tęczy Sześć pozostaje zagadką.

Gdy badał sprawę zaginionego reportera, urwał się z nim kontakt. Jednostka nie mogła się z nim w żaden sposób skomunikować. Maverick pojawił się dwa lata później, mając tak dużo danych wywiadowczych, że dzięki nim udało się udaremnić potężną operację rebeliantów. Nikt nie wie, co się z nim naprawdę działo przez te dwa lata, ale od czasu zaginięcia zawsze nosi przy sobie palnik, który sam zaprojektował i wykonał, a który może wypalać dziury w metalowych powierzchniach. Na polu walki Maverick znalazł dla swojego narzędzia szereg zastosowań, jak choćby tworzenie otworów, przez które można prowadzić ostrzał. Aby skutecznie skorzystać z tej techniki, trzeba być równie cierpliwym i szybkim operatorem, jak Maverick.

Doświadczenie Mavericka, jak również lista jego udanych misji stały się legendą wśród zwiadowców – legendą, która zwróciła uwagę Tęczy Sześć.

Erik „Maverick” Thorn to człowiek o wyjątkowej inteligencji i głębokim zrozumieniu zasad rządzących ludzkimi zachowaniami, który potrafi wspaniale dostosowywać się do swojego otoczenia – i dlatego właśnie wciąż jest najlepszy w tym, co robi.

Pełną prezentację Clash oraz Mavericka zobaczymy w dniach 17-19 sierpnia, podczas pierwszych w historii zawodów Six Major, które rozgrywane będą w Paryżu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%