Rainbow Six Siege: Operation Burnt Horizon. Oto nowi operatorzy na nowej mapie

0 komentarzy

Ubisoft zaprezentował szczegóły odnośnie Operacji Burnt Horizon w Rainbow Six Siege. Możemy już spojrzeć na umiejętności nowych operatorów, którzy prezentują się na mapie Stacja Obsługi.

Ubisoft przygotowuje się do odpalenia pierwszego sezonu roku 4 w Rainbow Six Siege. Nowa operacja – nazwana Burnt Horizon – przeniesie nas do gorącej Australii, gdzie poznamy parę nowych operatorów z SASR.

Poniżej zobaczycie możliwości dwójki nowych operatorów – Gridlock (atakująca) i Mozzie (broniący) – oraz oczywiście nową lokację. Dziewczyna to całkowicie spokojny operator atakujący, którego interesuje tylko ukończenie zadania, a jej kolega to jej całkowite przeciwieństwo – ten błyskawicznie podejmujący decyzje operator obronny jest tu tylko po to, żeby się dobrze zabawić i okryć chwałą. Operatorzy znają się od dawna, a do Tęczy wstąpili po to, by wzbogacić oddział o odrobinę australijskiego know-how. Dzięki temu drużyna zyskuje dostęp do nowego urządzenia, które napyta sporo biedy wędrującym obrońcom oraz do gadżetu, przez który drużyna atakująca może się nieźle pogubić – tak nowych bohaterów opisuje Ubisoft.

Nowa mapa otrzymała nazwę Stacja Obsługistanowi hołd złożony wszystkim zakurzonym stacjom benzynowym i motelom stojącym przy zapomnianych autostradach.

Mapa Stacja Obsługi zostanie podzielona na trzy wyraźne sekcje: Garaż, Motel oraz Restaurację. – Skupiliśmy się na powrocie do takiego stylu rozgrywki, jaki spodobał się graczom już wcześniej, jednocześnie oczywiście zważając na metę gry. Chcieliśmy podkreślić wagę decyzji podejmowanych przez gracza. Przykładowo sekcje oddzielone są od siebie bardzo ograniczoną liczbą przejść – czytamy na stronie Ubisoftu. – Ruchliwi gracze mogą wciąż tworzyć nowe ścieżki poprzez niszczenie ścian i zawsze mogą wejść na inne piętro, jeśli chcą oflankować przeciwnika. To mapa średniej wielkości, więc gracze nie muszą się przesadnie nachodzić, aby znaleźć alternatywną drogę – zaznaczają deweloperzy.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się