Rainbow Six Siege dostaje darmową mapę i mnóstwo poprawek

Są również kolejni operatorzy, malowania broni czy tryb obserwatora.

Rainbow Six Siege otrzymało sporo ciekawej zawartości, która waży 3.58 GB. Nowa mapa – Jacht – dostępna jest za darmo dla wszystkich graczy. Na Morzu Baffina luksusowy jacht zderza się z górą lodową, co powoduje pęknięcie kadłuba. Drużyna Tęcza wyrusza zabezpieczyć unieruchomioną jednostkę, w pobliżu której właśnie rzuciła kotwicę niezidentyfikowana łódź podwodna – czytamy w opisie mapy na stronie Ubisoftu.


Dalej mamy dwóch nowych operatorów z kanadyjskich sił specjalnych. Jeśli posiadacie Przepustkę Sezonową, już teraz macie do nich dostęp. Pozostali gracze muszą poczekać do 9 lutego. Wówczas będą mogli kupić postacie za wirtualną bądź prawdziwą walutę.

Dodatek do Rainbow Six Siege wprowadza również nowe malowania broni oraz kamerę widza, z której możemy korzystać na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One. Gracze mogą teraz na żywo tworzyć własne rozgrywki wieloosobowe 5 na 5 z 11. graczem w charakterze obserwatora.

To jednak nie wszystko. Oprócz nowej zawartości, Rainbow Six Siege doczekało się wielu poprawek, jeśli chodzi o balans, playlisty, rozgrywkę czy budowę poziomów. Wszystkie zmiany znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Poniżej natomiast wrzucamy trailer nowości.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

15 Shares
Share15
+1
Tweet