Quake Champions z wielką marcową aktualizacją

Sporo zmian czeka na graczy.

Duża marcowa aktualizacja do Quake Champions już jest dostępna i oferuje nowe sposoby gry i nowe style modowe. Z tą aktualizacją wprowadzony zostaje na nowo ulubiony tryb każdego miłośnika chaosu: nagła śmierć. Gracze lubiący rywalizację mogą wspinać się w górę rankingów w nowym trybie deathmatchu drużynowego 2 na 2. A nawet najbardziej brutalny czempion będzie mógł przebrać się w stroje o pastelowych barwach i kwiecistych wzorach lub założyć zajęcze uszy dzięki wiosennym przedmiotom. Dla tych, którzy chcieliby wrócić do korzeni Quake, marcowa aktualizacja zawiera także tryb bez umiejętności w grach niestandardowych.

Nie posiadasz jeszcze Quake Champions? Już jutro pojawi się okazja, dzięki której zaczniesz fragować wspólnie z najlepszymi graczami FPS-ów na świecie – nowy pakiet Scalebearera za 19,90 zł dostępny na Bethesda.net i Steam od 18:00.

Pakiet Scalebearera umożliwia graczom dostęp do gry w wersji wczesnego dostępu z dwoma początkowymi czempionami, ozdobnikami, przedmiotami zmieniającymi wygląd, a także inną zawartością. Pakiet daje możliwość wypożyczenia wszystkich czempionów na trzy dni, aby gracze mogli ich wypróbować przed zakupem. Pakiet Scalebearera będzie dostępny jutro, 16 marca, od godziny 18:00 na Bethesda.net i Steam i zawiera:

  • Natychmiastowy dostęp do Quake Champions
  • Dwóch odblokowanych na stałe czempionów: Scalebearera i Rangera
  • Ozdobniki dla Rangera z zestawu „Łupy wojenne”: hełm i miecz
  • Trzy cieniowania pancerza dla Rangera
  • Trzy plecaki

Źródło: Bethesda

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.