Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Sporo ważnych zmian w Quake Champions

Grudniowa aktualizacja jest już dostępna i zawiera duże zmiany w systemie postępów Quake Champions, wprowadza przepustkę bojową oraz klasyczny tryb gry.

Zupełnie nowy system postępów czempionów pozwala graczom zdobywać nagrody, które chcą dla czempionów. Zamiast losowego odblokowywania elementów kosmetycznych dla czempionów poprzez plecaki i skrzynie, gracze mogą teraz grając gromadzić odłamki, za które odblokują przedmioty na ścieżce wybranego czempiona.

Oprócz systemu postępów czempionów, producent dodaje też zupełnie nowy sposób na zgarnianie ekstra elementów – wystarczy tylko rozgrywać starcia. Kiedy gracze zaliczają wyzwania specjalne i zyskują doświadczenie, będą teraz odblokowywać nagrody, które z każdym kamieniem milowym nagród stają się coraz lepsze. A to nie wszystko.

Przepustka bojowa w Quake Champions

Oprócz nagród przyznawanych za postępy graczy, przepustka bojowa rozszerza ten system o dodatkowe wyzwania, przyspieszone postępy, nagrody na każdym zdobytym poziomie, a nawet przedmioty na wyłączność.

Przejmowanie flagi i Citadel

Ulubiony tryb dla wielu graczy pojawia się w Quake Champions. W przejmowaniu flagi, dwie drużyny rywalizują, aby przejąć flagę przeciwników i obronić swoją. Zanieś wrogą flagę z powrotem do swojej bazy, aby zyskać punkty, ale uważaj – podczas przenoszenia flagi czempioni nie mogą korzystać ze swoich zdolności. Przy okazji pojawiła się także nowa mapa o nazwie Citadel.

Źródło: Bethesda

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%