Quake Champions – nowy tryb gry i czempion już są

Broń bramę i jako Athena wspinaj się na linie.

Oprócz zwyczajowych, comiesięcznych ulepszeń rozgrywki, w październiku w Quake Champions zobaczymy trzy zupełnie nowe elementy: tryb bramy, Athenę i skórkę na broń. W nowym trybie, Dwie czteroosobowe drużyny stają przeciwko sobie w zażartej, pełnej napięcia walce. Muszą na przemian bronić się i atakować. Zespół będący w defensywie musi zapobiec zamknięciu bramy, do którego będą dążyć przeciwnicy. Jeśli wytrzymają wystarczająco długo, brama pozostanie otwarta i wygrają (w trakcie zmagań może nastąpić rozdarcie rzeczywistościm, ale nie musi).

Gracze pojawiają się w grze ze wszystkimi broniami i pełnym zapasem zdrowia i pancerza. To wszystko na pewno się przyda, ponieważ w tym trybie nikt się nie odradza. Frag oznacza dla ciebie koniec rundy.

Aby uczcić wprowadzenie tego nowego trybu, producent organizuje specjalne wydarzenie – Festiwal bramy. W okresie od 11 do 31 października społeczność Quake’a może zdobyć specjalne nagrody za sam udział w trybie bramy.

Ponadto, po okresie próbnym na serwerach testowych (PTS) Athena jest gotowa do pełnego debiutu. Dzięki linie z hakiem Athena potrafi błyskawicznie i z łatwością przemieszczać się po Krainie Snu. Czy używa swojego zaufanego urządzenia, by uciec z przegranej bitwy, czy też by zaatakować wrogów z powietrza, Athena na pewno znajdzie dla siebie miejsce na arenie.

Źródło: Bethesda

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.