Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Quake Champions – nowy tryb gry i czempion już są

Broń bramę i jako Athena wspinaj się na linie.

Oprócz zwyczajowych, comiesięcznych ulepszeń rozgrywki, w październiku w Quake Champions zobaczymy trzy zupełnie nowe elementy: tryb bramy, Athenę i skórkę na broń. W nowym trybie, Dwie czteroosobowe drużyny stają przeciwko sobie w zażartej, pełnej napięcia walce. Muszą na przemian bronić się i atakować. Zespół będący w defensywie musi zapobiec zamknięciu bramy, do którego będą dążyć przeciwnicy. Jeśli wytrzymają wystarczająco długo, brama pozostanie otwarta i wygrają (w trakcie zmagań może nastąpić rozdarcie rzeczywistościm, ale nie musi).

Gracze pojawiają się w grze ze wszystkimi broniami i pełnym zapasem zdrowia i pancerza. To wszystko na pewno się przyda, ponieważ w tym trybie nikt się nie odradza. Frag oznacza dla ciebie koniec rundy.

Aby uczcić wprowadzenie tego nowego trybu, producent organizuje specjalne wydarzenie – Festiwal bramy. W okresie od 11 do 31 października społeczność Quake’a może zdobyć specjalne nagrody za sam udział w trybie bramy.

Ponadto, po okresie próbnym na serwerach testowych (PTS) Athena jest gotowa do pełnego debiutu. Dzięki linie z hakiem Athena potrafi błyskawicznie i z łatwością przemieszczać się po Krainie Snu. Czy używa swojego zaufanego urządzenia, by uciec z przegranej bitwy, czy też by zaatakować wrogów z powietrza, Athena na pewno znajdzie dla siebie miejsce na arenie.

Źródło: Bethesda

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%