Quake Champions z nową areną. Kraina Snu coraz większa

Jest coś jeszcze oprócz nowej areny.

Pojawiła się nowa aktualizacja Quake Champions. Poza poprawkami i ulepszeniami balansującymi grę i optymalizującymi wydajność, ta aktualizacja umożliwia graczom odwiedzenie nowej mapy i zmianę nazw ich profili.

Twórcy ogłaszają wprowadzenie tokenów zmiany nazwy gracza dla tych, którzy pragną odświeżyć swój wizerunek. Każdy token zmiany nazwy gracza można kupić w sklepie Quake za 1500 platyny. Pozwala on na jednorazową zmianę nazwy. Twórcy proponują też 33% rabatu na tokeny zmiany nazwy gracza w pierwszym miesiącu ich sprzedaży. Może koniecznie chcecie pozbyć się tego żenującego tagu wybranego jeszcze w liceum?

Nowa arena

Kolejny etap podróży po Krainie Snu to The Molten Falls: nowa mapa Gorotha wołającego z wymiaru zgładzonych. Niech ta nazwa was nie przestraszy, The Molten Falls jest pełna przyciągającej oko pionowej scenerii, szerokich przestrzeni i długich linii widoczności, na których wykażecie się umiejętnościami biegania i strzelania.

The Molten Falls jest obecnie dostępna we wszystkich trybach rozgrywki rankingowej i nierankingowej, poza ofiarą.

Oczywiście lipcowa aktualizacja Quake Champions to nie tylko tokeny zmiany nazwy gracza i The Molten Falls. Patch wprowadza też balansowanie czempionów, poprawki interfejsu użytkownika, poprawki błędów i usprawnienia broni.

Źródło: Bethesda

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.