Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Quake Champions z nową areną. Kraina Snu coraz większa

Jest coś jeszcze oprócz nowej areny.

Pojawiła się nowa aktualizacja Quake Champions. Poza poprawkami i ulepszeniami balansującymi grę i optymalizującymi wydajność, ta aktualizacja umożliwia graczom odwiedzenie nowej mapy i zmianę nazw ich profili.

Twórcy ogłaszają wprowadzenie tokenów zmiany nazwy gracza dla tych, którzy pragną odświeżyć swój wizerunek. Każdy token zmiany nazwy gracza można kupić w sklepie Quake za 1500 platyny. Pozwala on na jednorazową zmianę nazwy. Twórcy proponują też 33% rabatu na tokeny zmiany nazwy gracza w pierwszym miesiącu ich sprzedaży. Może koniecznie chcecie pozbyć się tego żenującego tagu wybranego jeszcze w liceum?

Nowa arena

Kolejny etap podróży po Krainie Snu to The Molten Falls: nowa mapa Gorotha wołającego z wymiaru zgładzonych. Niech ta nazwa was nie przestraszy, The Molten Falls jest pełna przyciągającej oko pionowej scenerii, szerokich przestrzeni i długich linii widoczności, na których wykażecie się umiejętnościami biegania i strzelania.

The Molten Falls jest obecnie dostępna we wszystkich trybach rozgrywki rankingowej i nierankingowej, poza ofiarą.

Oczywiście lipcowa aktualizacja Quake Champions to nie tylko tokeny zmiany nazwy gracza i The Molten Falls. Patch wprowadza też balansowanie czempionów, poprawki interfejsu użytkownika, poprawki błędów i usprawnienia broni.

Źródło: Bethesda

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%