2 shootery zupełnie za darmo. Jeden na weekend, drugi jeszcze dłużej!

2 shootery zupełnie za darmo. Jeden na weekend, drugi jeszcze dłużej!
Gry za darmo Newsy PC Polecamy

Nie macie żadnych planów na weekend i zamierzacie posiedzieć przy grach? Nadarza się niezła okazja, by wykorzystać ten czas i przetestować za darmo dwa niezłe shootery.

Zaczynamy od Killing Floor 2, które w ramach darmowego weekendu na Steam możemy ogrywać za free do 21:00 w niedzielę (17 czerwca) czasu polskiego. Komu tytuł takie strzelanie do gustu, niech korzysta z promocji – do 21 czerwca grę kupimy o 60 procent taniej, czyli za 43,19 zł w wersji standardowej oraz za 57,19 zł w edycji Deluxe.

Killing Floor 2 za darmo przez weekend pobierzesz w tym miejscu

Killing Floor 2 należy do gatunku kooperacyjnych strzelanin sieciowych. Gracze wcielają się w małe oddziały żołnierzy (maksymalnie sześć osób), którzy muszą przeciwstawić się hordom mutantów. Po przejściu fali zajmujemy się rozbudową i ulepszaniem barykad, kupowaniem nowej broni i przygotowaniami do kolejnego ataku. Fabuła w Killing Floor 2 jest dosyć sztampowa – nieudane eksperymenty prowadzą do powstania przeróżnych monstrów, które rozpleniły się po świecie. Potwory opanowują kolejne miasta, np. Paryż, po którego zrujnowanych ulicach również przyjdzie nam pobiegać. Twórcy gry pozwolili również wcielić się w drugą stronę konfliktu, czyli mutanty. Tutaj kilku graczy przejmuje nad nimi kontrolę i w otoczeniu stworów kierowanych przez sztuczną inteligencję stara się dokopać rasie ludzkiej.

Druga propozycja darmowego grania przez weekend dotyczy Quake Champions, które co prawda już od kilku dni jest dostępne za free, lecz właśnie w tę niedzielę akcja dobiega końca. Warto pobrać grę w ramach darmowego okresu, ponieważ jak czytamy na stronie Bethesdy: Gracze, którzy wezmą udział w programie, nie tylko będą mogli spróbować darmowej wersji Quake Champions we wczesnym dostępie, ale także grać bez żadnych opłat nawet po zakończeniu wydarzenia 17 czerwca.

Quake Champions znajduje się obecnie we wczesnym dostępie na Steam i jeśli chcecie wypróbować shootera za darmo nie tylko do niedzieli, lecz również później do końca testów, należy pobrać grę ze Steam do 21:00 w niedzielę (17 czerwca) czasu polskiego.

Quake Champions za darmo przez weekend i dłużej pobierzesz w tym miejscu

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie