Punisher też dostanie nowy serial w MCU? Rosario Dawson wyjawiła, co wie na ten temat

Punisher wróci? Rosario Dawson być może uchyliła rąbka tajemnicy
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

Wygląda na to, że Daredevil nie będzie jedynym bohaterem, którego czeka powrót. Fani serialu Punisher też mogą liczyć na dobre wieści.

Informację wyjawiła Rosario Dawson, czyli aktorka wcielająca się w serialach Netfliksa w Claire Temple. Choć jej postać pojawiała się w różnych produkcjach z uniwersum, występ w Punisherze akurat ją ominął. Podczas panelu na zakończonym już Chicago Comic & Entertainment Expo zdradziła, czego na temat serialu dowiedziała się w ostatnim czasie:

„Dowiedziałam się wczoraj, że Punisher powróci i czuję, że to moja druga szansa, bo to był jedyny serial, w którym nie brałam udziału. Poza tym kocham Jona Bernthala. Zróbmy to razem, ludzie!”.

Wznowienie Punishera pasowałoby do taktyki zarysowanej już lekko przez Disneya. Po przejęciu serialu od Netfliksa, który stracił licencję, koncern zdecydował się na umieszczenie go na swojej platformie – mimo że do tej pory była przeznaczona raczej dla dzieci. Inny bohater, Daredevil, znalazł się już oficjalnie w kanonie MCU, otrzyma także od Disneya nowy serial; niewykluczone, że Punisher pójdzie więc tą samą drogą. Wypowiedź Rosario Dawson wskazuje ponadto, że w swojej roli powróci tu Jon Bernthal; to z pewnością świetna wiadomość dla fanów nietypowego bohatera.

Jak na razie dawne odcinki serialu tworzonego jeszcze na potrzeby Netfliksa możecie oglądać w serwisie Disney+.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie