Puma z RDR 2 robi furorę w sieci. Zobaczcie filmik

Jeden z graczy zarejestrował nietypowe zachowanie pumy w tytule od Rockstar. Zabawny glitch czy celowe zagranie twórców RDR 2?

Użytkownik forum Reddit podzielił się ze światem nagraniem z RDR 2, gdzie widzimy starcie z pumą. Kiedy gracz zbliżył się do zwierzaka z bronią w ręku, ten nagle spotulniał i zrobił duże oczka jak kot z drugiej części Shreka.

Filmik w ciągu minionego weekendu obejrzało na Reddit ponad 23 tys. osób. Wpis doczekał się blisko 500 komentarzy, a puma zagościła na wielu portalach poświęconych grom, zdobywając kolejne serca. Niestety, jak wspomina autor filmiku, kiedy wirtualny bohater oddalił się od kociaka, ten zaatakował. Ostatecznie słodziak skończył jako rzadka skóra na sprzedaż…

Ciekawe, czy Rockstar celowo zamieścił w kodzie gry nietypowa mimikę dla pumy, która uruchamia się w określonych sytuacjach, czy jest to po prostu zwykły glitch. Klikajcie na poniższą grafikę, by przenieść się na Reddit i zobaczyć filmik:

RDR 2 puma

Red Dead Redemption 2 zadebiutowało w październiku zeszłego roku. Gra jest dostępna na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.