Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Red Dead Redemption 2 pomylone z realnym światem. Wpadka telewizji

Zrzut ekranu z Red Dead Redemption 2 został pomylony przez stację telewizyjną z prawdziwym zdjęciem. Hit Rockstar zachwyca realizmem.

Prequel Red Dead Redemption ma na karku już ponad dwa lata, ale wciąż wygląda obłędnie. Rockstar Games postawiło poprzeczkę bardzo wysoko i najnowsze tytuły wysokobudżetowe wciąż nie przebiły oprawy RDR 2.

Gracze doskonale znają sytuacje, kiedy gry wideo były mylone z rzeczywistością. Takowe wpadki zdarzały się stacjom telewizyjnym, politykom i twórcom materiałów propagandowych.

Tym razem obiektem pomyłki było wspomniane wcześniej Red Dead Redemption 2. Zrzut ekranu z gry został pokazany w jednej z lokalnych stacji telewizyjnych z Oregonu. Na pierwszy rzut oka faktycznie można pomylić grę z rzeczywistością.

Córka jednego z użytkowników Reddita podesłała do telewizji zrzut ekranu z gry twierdząc, że to zdjęcie prawdziwego krajobrazu. Stacja nieświadomie pokazała grafikę w jednym ze swoich programów.

Pomyłki zdarzają się każdemu, jednak tego typu wpadka to nic innego jak komplement dla Rockstar. RDR 2 wygląda obłędnie i krajobrazy z gry potrafią zapierać dech w piersi. Nietrudno pomylić je z rzeczywistością i podobnie sprawa wyglądała w przypadku chociażby Grand Theft Auto V.

Zapewne kolejna produkcja Rockstar również przyniesie ze sobą podobne ciekawostki. Oprawa graficzna w najnowszych produkcjach jest coraz bliższa realizmu i nie zdziwię się, jeśli takie pomyłki będą występować coraz wcześniej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się