Red Dead Redemption 2 z kompilacją modów wygląda jak surrealistyczny koszmar

Red Dead Redemption 2 z kompilacją modów wygląda jak surrealistyczny koszmar
Filmiki z gier Newsy PC Wideo

Pewien sympatyk RDR2 postanowił zebrać najdziwniejsze modyfikacje do gry i pokazać je na jednym materiale. Całość zajmuje 12 minut i wygląda niczym wizja osoby, która zatruła się grzybkami.

Użytkownik serwisu YouTube o pseudonimie BedBananas sięgnął po najbardziej absurdalne mody do pecetowej wersji gry o Dzikim Zachodzie i przedstawił je na jednym filmie. Efekt możecie podziwiać poniżej.

Co ciekawe, fan poskładał to wszystko w spójną fabularnie całość – generalnie wygląda to jak jeden wielki koszmar Arthura. Można tu dostrzec karkołomne przejażdżki przeróżnymi środkami lokomocji (na przykład łódką po dachu), ucieczkę od gangu Lennych czy przemianę głównego bohatera w papugę.

Oczywiście nie mogło także zabraknąć zmodyfikowanych zwierzaków, których rozmiary dalece odbiegają od normy – zwierzęta są albo zmniejszone (postacie ujeżdżają urocze koniki o rozmiarze psów), albo monstrualne.

Red Dead Redemption 2 trafiło do graczy w 2018 roku, lądując na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Rok później tytuł zadebiutował także na PC.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie