Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Pliki GTA VI mogły trafić do Red Dead Redemption 2. Ciekawe znalezisko graczy

Czyżby Rockstar Games postanowiło ukryć pierwsze ślady GTA VI w swojej najnowszej grze? Dataminerzy natrafili na interesujące pliki w Red Dead Redemption 2.

Grand Theft Auto VI wydaje się już być zjawiskiem na skalę Half-Life 3. Gracze wciąż doszukują się istnienia projektu w każdym, nawet najbardziej abstrakcyjnym miejscu.

Powyższe gry różni jednak pewien szczegół – możemy być właściwie pewni, że kontynuacja przygód Gordona Freemana nie powstaje, czego nie można powiedzieć o szóstym GTA. Rockstar z całą pewnością tworzy już nową odsłonę swojego flagowego cyklu, ale przy okazji trzyma ją pod kluczem. Za pancernymi drzwiami.

Niemniej najbardziej dociekliwi gracze stale odnajdują ukryte przez Rockstar wskazówki. Okazuje się, że niektóre z nich mogły zostać ukryte w plikach Red Dead Redemption 2.

Niektóre z nich wspominają o broniach, które nie trafiły do kowbojskiej przygody. Są wśród nich chociażby karabiny AK-47 i L1A1, a także pistolet Browning. Oczywiście rzeczone bronie nie mogły trafić do gry z uwagi na fakt, że ich produkcja wystartowała prawie 50 lat po wydarzeniach mających miejsce w RDR2.

Są to przy okazji spluwy, które idealnie nadają się do wykorzystania w grze rozgrywającej się w latach 80, którą według plotek ma być właśnie GTA VI. Możliwe, że Rockstar testowało uzbrojenie z nowej gry w RDR2 i nie usunęło po sobie śladów, co pozwoliło graczom odkryć wskazówki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się