RDR2 pozwoli latać nietoperzem i strzelać kulami ognia [WIDEO]

Jeden z modderów pracuje nad ciekawym modem do RDR2, który wprowadzi do rozgrywki gigantycznego nietoperza. Zamiast jeździć na koniu, wzniesiemy się w przestworza.

Już wcześniej pisaliśmy o modzie Pig Rider do Red Dead Redemption 2, za który odpowiada modder JulioNiB. Filmik z początku maja pokazywał, że nadchodząca modyfikacja pozwoli nam jeździć na gigantycznym dziku, pumie lub wilku. Jak się jednak okazuje, to nie cały zestaw zwierzątek.

Najnowszy gameplay prezentujący moda skupia się na nietoperzu, który nie tylko pozwoli latać nad głowami przeciwników, lecz również ostrzeliwać ich z powietrza kulami ognia.

Całość wygląda nieco komicznie, ale jeśli znudzi się komuś standardowa zabawa, będzie mógł zasmakować trochę szaleństwa.

Mod Pig Rider nie jest jeszcze ukończony i obecnie mają do niego dostęp jedynie osoby wspierające twórcę w serwisie Patreon. Po okresach testów, projekt powinien zostać udostępniony za darmo dla wszystkich.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 (KOMENTARZ) w “RDR2 pozwoli latać nietoperzem i strzelać kulami ognia [WIDEO]

  • 24 maja 2020 at 17:47
    Permalink

    Bardzo ale to bardzo zawiodłem się na tej grze. Poziom trudności jest o wiele przesadzony. Sam przeszedłem kilka ładnych misji, ale multum przeciwników nie pozwala mi przejść dalej. Multiplayer nie lepszy. Level 200 kontra mój 4, gdzie tu logika?!. Szkoda tylko wyrzucony pieniędzy na Game Pass w błoto dla tej gry. Chociaż może jeszcze coś dodadzą ciekawe. Niech już lepiej skupią się na GTA VI.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: