Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

RDR2 pozwoli latać nietoperzem i strzelać kulami ognia [WIDEO]

Jeden z modderów pracuje nad ciekawym modem do RDR2, który wprowadzi do rozgrywki gigantycznego nietoperza. Zamiast jeździć na koniu, wzniesiemy się w przestworza.

Już wcześniej pisaliśmy o modzie Pig Rider do Red Dead Redemption 2, za który odpowiada modder JulioNiB. Filmik z początku maja pokazywał, że nadchodząca modyfikacja pozwoli nam jeździć na gigantycznym dziku, pumie lub wilku. Jak się jednak okazuje, to nie cały zestaw zwierzątek.

Najnowszy gameplay prezentujący moda skupia się na nietoperzu, który nie tylko pozwoli latać nad głowami przeciwników, lecz również ostrzeliwać ich z powietrza kulami ognia.

Całość wygląda nieco komicznie, ale jeśli znudzi się komuś standardowa zabawa, będzie mógł zasmakować trochę szaleństwa.

Mod Pig Rider nie jest jeszcze ukończony i obecnie mają do niego dostęp jedynie osoby wspierające twórcę w serwisie Patreon. Po okresach testów, projekt powinien zostać udostępniony za darmo dla wszystkich.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się