Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Xbox Series X – ujawniono wygląd pudełek do gier

Ostatnio Sony pokazało okładki do produkcji na PlayStation 5. Teraz przyszedł czas na konkurenta Japończyków.

Kilka dni temu informowaliśmy, że Sony na oficjalnym blogu PlayStation zaprezentowało pudełka do gier na PS5. Ogólnie opakowanie różni się od tego na PS4 białym paskiem z logo PlayStation. Teraz po sieci fruwają pierwsze grafiki przedstawiające okładki do tytułów na Xboksa Series X.

Modelowymi produkcjami są Assassin’s Creed: Valhalla i Far Cry 6. Na górze mamy duży zielony pasek z napisem Xbox. Co jest rzeczą nową, to drugi pasek tuż pod głównym – to z niego dowiemy się, na którym Xboksie zadziała tytuł. Oprócz tego na okładce zobaczymy znaczek „optimized for Series X” (pozostaje mieć nadzieję, że to tylko naklejka).

Wygląda na to, że przypadku Microsoftu także nie ma jakichś rewolucyjnych zmian – pudełka będą prezentowały się niemal tak samo, jak dotychczas, co zapewne wynika z faktu, że producentowi zależy na płynnym przejściu z jednej generacji na drugą.

Premiera Xbox Series X planowana jest na okres świąteczny 2020.

 

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się