Puchatek: Krew i Miód także w Polsce. Znamy datę premiery pokręconego horroru

Puchatek: Krew i Miód także w polskich kinach. Znamy datę premiery
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Winnie The Pooh: Blood & Honey to teraz Puchatek: Krew i Miód. Kuriozalny horror zadebiutuje także w polskich kinach i wiemy już, kiedy to nastąpi.

Już jakiś czas temu potwierdzono, że horror oparty na uwielbianej przez wielu bajce o Kubusiu Puchatku trafi także do kin w naszym kraju. Przy okazji okazało się, że za dystrybucję na rodzimym rynku odpowiadać ma Monolith Films, a całość została przechrzczona na “Puchatek: Krew i Miód”. Jest więc mniej więcej tak, jak mogliśmy się tego spodziewać, a zaskoczenia w polskim tłumaczeniu nie ma.

Czemu o filmie zrobiło się głośno? Otóż twórcy postanowili w kuriozalny sposób zadbać o to, aby jedna z najpopularniejszych bajek wszech czasów doczekała się swojej “niegrzecznej” wersji. W nowym filmie będącym slasherem Kubuś Puchatek i Prosiaczek nie mogą sobie poradzić z tym, że Krzyś ich pozostawił. Wpadają więc w morderczy szał i wychodzą ze Stumilowego lasu, aby siać zniszczenie wśród ludzi. Brzmi jak materiał, który aż prosi się o pozew od Disneya? Może tak, ale marka trafiła już do domeny publicznej, więc w zasadzie każdy może z nią zrobić, co chce.

W Polsce slasher zadebiutuje 31 marca 2023 roku. Nie spodziewajcie się jednak prawdziwej rewolucji, bo pierwsze opinie zza granicy sugerują, że to raczej średnio udany film, który opiera się wyłącznie na eksploatacji znanej marki. W sumie nie wiem, czy ktoś spodziewał się czegoś innego. Twórcy jednak nie próżnują, bo wcześniej potwierdzono już kontynuację. Do tego zastanawiają się nad adaptacją innych kultowych postaci w stylu Piotrusia Pana czy… Thora.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie