Morderczy Kubuś Puchatek powraca. Zwiastun Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 na zwiastunie | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 to kontynuacja słabego horroru opierającego się na Kubusiu Puchatku z domeny publicznej. Mamy zwiastun!

W sieci pojawił się zwiastun Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2, czyli kontynuacja średnio (a w zasadzie to tragicznie, ale niech już im będzie) przyjętego horroru, który obecnie można oglądać także na polskim streamingu. Obraz ten okazał się zawierać w sobie wszystkie horrorowe klisze i wymęczone motywy, odznaczając się jedynie tytułowym bohaterem.

Fabularnie mogliśmy oglądać zmagania Kubusia Puchatka i Prosiaczka, którzy po opuszczeniu Stumilowego Lasu postanowili mordować ludzi. Uwielbiany bohater dzieciństwa przeszedł na złą drogę, bo wylądował w domenie publicznej. Niedawno to samo spotkało pierwowzór Myszki Miki, który dostanie nie tylko filmy, ale i gry w gatunku horroru.

Po materiale widać, że Blood and Honey 2 dostało większy budżet. Może nie jakoś szałowo, ale obraz prezentuje się lepiej, a i charakteryzacja oraz efekty specjalne wydają się bardziej dopracowane. No i bohaterowie nie noszą już tanich masek ze sklepu „wszystko po 5 zł”. Film do kin trafić ma w lutym 2024 roku. Nie znamy jeszcze polskiej daty premiery.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie