Puchatek i Prosiaczek jako mordercze bestie. Winnie the Pooh: Blood and Honey na zwiastunie

Puchatek: Krew i Miód także w polskich kinach. Znamy datę premiery
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Pojawił się pierwszy oficjalny trailer slashera Winnie the Pooh: Blood and Honey. Kubuś Puchatek i Prosiaczek wyruszają na łowy.

Zapowiadany już na naszych łamach film otrzymał wreszcie dłuższy materiał promocyjny. Do tej pory mogliśmy zobaczyć jedynie plakat oraz wczesne zdjęcia z produkcji. Dziś mordercze zwierzątka ze Stumilowego Lasu widać w filmowej zapowiedzi, a ponadto poznaliśmy przynajmniej zarys ich motywacji. Bo tak właściwie – dlaczego Kubuś i Prosiaczek mieliby mordować?

Najwyraźniej tym skutkuje porzucenie przez Krzysia, co zdradził właśnie przedstawiany zwiastun produkcji. Po tak traumatycznych przejściach bohaterowie postanawiają zapewnić traumę również dalszym postaciom – o ile którakolwiek z nich przeżyje wszystkie wydarzenia. Kubuś i Prosiaczek dziczeją, a w efekcie wkraczają na morderczą ścieżkę.

Film Winnie the Pooh: Blood and Honey reżyseruje Rhys Frake-Waterfield według własnego scenariusza. Na ekranach pojawią się m.in. Amber Doig-Thorne, Maria Taylor oraz Danielle Scott. Data premiery jest nadal nieznana; tymczasem dziś możecie zobaczyć obiecany zwiastun:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie