Krwiożerczy Kubuś Puchatek wyrusza na łowy. Powstaje slasher Winnie the Pooh: Blood and Honey

Winnie the Pooh: Blood and Honey
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Fani Kubusia Puchatka będą przeklinać dzień, w którym ich ukochany bohater trafił do domeny publicznej. Wszystko za sprawą slashera Winnie the Pooh: Blood and Honey.

Ekipa z portalu Dread Central jako pierwsza ujawniła zdjęcia z produkcji, przez którą nigdy nie spojrzymy już tak samo na postaci z dzieciństwa. Jest nią powstający nadal niezależny horror Winnie the Pooh: Blood and Honey. Przyjazna dotychczas ekipa ze Stumilowego Lasu zmienia się tu w krwiożercze potwory czyhające na nieświadome ofiary. Całość ma być slasherem, więc można się spodziewać, że niewiele osób przeżyje spotkanie z Kubusiem i Prosiaczkiem.

Jak można przypuszczać, Disney raczej nie wyraziłby zgody na takie wykorzystanie popularnych bohaterów. Prawo jest tu jednak po stronie twórców filmu; Kubuś Puchatek wraz ze swoimi przyjaciółmi znajdują się już w domenie publicznej. Postać zadebiutowała w 1926 roku i zgodnie z zasadami prawa autorskie wygasły tu po 95 latach – tak sytuacja wygląda w przypadku produkcji sprzed 1976 roku. W praktyce oznacza to, że każdy, kto tylko ma pomysł na jakąkolwiek pracę związaną z bohaterami A.A. Milne’a, może ją wykonać bez konieczności proszenia o pozwolenie. Jak widać, twórcy Krwi i miodu nie czekali z tym zbyt długo – film jest już w bardzo zaawansowanym stadium, obecnie znajduje się na etapie postprodukcji.

Jak podaje portal IMDb, reżyserem i autorem scenariusza do filmu jest Rhys Frake-Waterfield. Wygląda na to, że będzie to jego debiut reżyserski. Jak na razie nie wiadomo, kiedy będzie można zobaczyć cały film. Wybrane zdjęcia prezentujemy poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie