Twórcy Winnie the Pooh: Blood and Honey o dalszych planach. Krwawy Piotruś Pan i… Thor?

Winnie the Pooh: Blood and Honey
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Reżyser nadchodzącego Winnie the Pooh: Blood and Honey zapowiada, że ma więcej pomysłów na mroczniejsze wersje popularnych bohaterów.

Rhys Waterfield i Scott Jeffrey, czyli reżyser i producent zapowiadanego już jakiś czas temu slashera, opowiedzieli niedawno w portalu TMZ o swoich dalszych planach na filmy. Okazuje się, że twórcy mają już szereg pomysłów na to, w jaki sposób zaprezentować krwiożercze wersje wielu uwielbianych bohaterów z dzieciństwa:

„Właściwie tym zajmowaliśmy się przez ostatni rok. Humpty Dumpty i tego typu pomysły. Na przykład Thor, bóg nordycki, nie jest własnością Marvela, więc moglibyśmy zrobić jego własną interpretację. Kubuś wydał się jednak ciekawszy, więc wybraliśmy jego. Mamy mnóstwo innych planów, między innymi Piotrusia Pana”.

Twórcy zapowiedzieli szczególne podejście do postaci stworzonej na potrzeby powieści J.M. Barriego. Nibylandia w „nowej wersji” Piotrusia Pana ma być… cyrkiem w stylu freak show. Dzwoneczek i inni baśniowi bohaterowie mogą być więc dodatkowo udręczeni.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy Winnie the Pooh: Blood and Honey ujrzy światło dzienne.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie