Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS5 stylizowane na PS2 istnieje i będzie można je kupić. Spełnienie marzeń fanów Sony

Pewna zewnętrzna firma postanowiła stworzyć PS5 inspirowane PlayStation 2. O dziwo konsolę będzie można kupić i nie będzie bardzo droga.

Specjalne wydania konsol to już standard w dzisiejszych czasach. Nie tak dawno temu pisaliśmy o piekielnie drogim, zdobionym złotem PlayStation 5, które imponuje przepychem. Zewnętrzne firmy przygotowują jednak inne, znacznie tańsze warianty dla fanów Sony.

Producent SUP3R5 przygotował PS5 stylizowane na PlayStyation 2 i podobieństwa są widoczne już na pierwszy rzut oka.

Przede wszystkim konsola doczekała się wyczekiwanych przez graczy czarnych paneli. Dodatkowo zmieniono logo producenta tak, aby przypominało to z PS2. Całość dopełnia estetyczna nalepka, która ładnie współgra z kolorem konsoli.

Jakby tego było mało, modyfikacji doczekał się również kontroler. DualSense w limitowanej wersji również jest czarny, a jego przyciski nawiązują do poprzednich generacji konsol Sony.

Źródło: TweakTown

Całość wyceniono na 649 dolarów. Wyprodukowane zostaną jedynie 304 sztuki sprzętu, a zamówienia będzie można składać w tym miejscu od 8 stycznia. Wysyłki mają ruszyć późną wiosną tego roku, jednak producent zaznacza, że sytuacja może ulec zmianie zależnie od dostępności PS5.

Jeśli bardzo zależy Wam na omawianej konsoli, to lepiej miejcie ją na oku. Chętnych zapewne będzie bardzo wielu, a cena zakupu z drugiej ręki zapewne nie będzie zbyt zachęcająca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 69 reviews)
Excellent39%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible54%