PS5 Slim taniej. Sony chce Was przekonać do kupna konsoli

PS5 Slim taniej. Sony chce Was przekonać | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

Sony robi co może, aby tylko coraz więcej ludzi kupowało PS5 Slim. Teraz wygląda na to, że obniżki ceny sprzętu powracają do wybranych krajów europejskich.

Od dawna mówi się, że pod koniec tego roku na rynek trafi PS5 Pro. Nowa wersja konsoli ma oferować ulepszone technologie i poprawioną wydajność oraz jakość. Sony na razie nie zamierza ujawniać sprzętu, póki PS5 Slim nadal sprzedaje się gorzej, niż zakładano.

PS5 Slim znów tanieje

Jakiś czas temu pisaliśmy o obniżkach cen konsoli w wielu różnych krajach europejskich. Nowe ceny dotarły również do Polski i choć nie były szczególnie “szałowe”, mogłyby spowodować, że więcej graczy pokusi się o zakup platformy. Wygląda na to, że promocje znów wrócą. Czy jednak trafią do naszego kraju?

Znany i wiarygodny insider billbil-kun rzadko kiedy się myli. Regularnie dostarcza nam nowych informacjach o grach za darmo, ofertach subskrypcyjnych (w tym PS Plus) czy innych akcjach, w tym promocjach. W swoim najnowszym wpisie na Dealabs prognozuje powrót wielkich akcji obniżkowych związanych z docelową ceną PS5 w wersji Slim. Niższe ceny już pojawiły się w wybranych krajach.

Na razie taniej jest w Hiszpanii. Na tamtejszym Amazonie gracze mogą sprzęt przeceniony o około 75 euro. Oznacza to, że cena konsoli wynosi obecnie 474,99 euro (ok. 2040 zł). Jego zdaniem może to być początek powrotu akcji promocyjnej także i w innych krajach europejskich.

Billbil-kun twierdzi, że niższe ceny lada moment mają trafić do Francji. W tym kraju sporo sieci elektrosklepów ma oferować sprzęt w niższej cenie, co jednoznacznie sugeruje, że możemy być świadkami obniżek także i w Polsce. Na ten moment nie ma jednak konkretnych informacji, ale jeśli chcieliście kupić konsolę, to radzę chwilkę zaczekać na niższe ceny.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie