Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS5 jest nie do dostania. Jim Ryan twierdzi, że wszystkie konsole się wyprzedały

Problemy z dostępnością PS5 są powszechne i nie umknęły uwadze Sony. Jim Ryan twierdzi, że wszystkie konsole zostały wyprzedane.

Premiera PlayStation 5 w naszym kraju była bardzo chaotyczna. Serwery sklepów nie podołały napływowi fanów konsolowego gamingu, a sam sprzęt wyprzedał się w niespełna godzinę. Aktualnie nowej generacji Sony nie da się już dostać w rodzimych sklepach, ale problem najwyraźniej jest globalny.

To już pewne, że Sony nie było gotowe na tak ogromne zainteresowanie PlayStation 5 i trudno się dziwić. Wyniki sprzedaży są oszałamiające, a gracze i recenzenci zachwalają urządzenie.

O zerowej dostępności PS5 wypowiedział się szef PlayStation – Jim Ryan.

Wszystkie się wyprzedały. Absolutnie wszystkie się wyprzedały. Spędziłem w zeszłym roku sporo czasu na upewnianiu się, że wygenerujemy wystarczający popyt na ten produkt. Teraz spędzam dużo więcej czasu na próbie zwiększenia zapasów, aby sprostać zapotrzebowaniu.

-Jim Ryan o PS5 dla TASS

Oczywiście słowa Ryana są nieco przesadzone. To oczywiste, że w niektórych sklepach na całym świecie pozostały pojedyncze sztuki konsoli. Mimo to, znaczna większość graczy nie może już raczej liczyć na bezproblemowy zakup PlayStation 5.

Sony z pewnością robi wszystko, aby wyprodukować kolejną partię sprzętu. Wiemy, że pojawi się ona w Polsce mniej więcej w połowie grudnia, ale najprawdopodobniej trafi tylko do osób, które zamówiły sprzęt w dniu polskiej premiery konsoli.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się