PS5 wyprzedane w godzinę. Ogromne zainteresowanie konsolą

0 komentarzy

PS5 zostały błyskawicznie wyprzedane w naszym kraju. Serwery sklepów padły pod naporem klientów, a tylko nielicznym udało się kupić konsolę.

Jak to mówią, niby człowiek wiedział, ale się łudził. Premiera PlayStation 5 była kompletnym chaosem i jeśli ktoś chciał zamówić swój egzemplarz nowej konsoli Sony, to musiał się przy tym trochę nagimnastykować.

Sprzedaż wystartowała równo o godzinie 10:00 (nie licząc jednego ze sklepów, który uruchomił ją wcześniej) i – delikatnie mówiąc – serwery marketów nie podołały ilości zainteresowanych. Niektórzy klienci czekali na dostęp do strony dobre kilkanaście minut, co uniemożliwiało zakup sprzętu przed innymi chętnymi.

Aktualnie PS5 jest wyprzedane u każdego z polskich dystrybutorów, co oznacza, że konsole rozeszły się w niecałą godzinę. Jeśli jednak udało się Wam zamówić konsolę, to w tym artykule znajdziecie informacje o terminie wysyłki konsol. Sklepy podały konkretny dzień, przed którym zostaną zrealizowane zamówienia.

Przypomnijmy tylko, że polskie sklepy informowały wcześniej, że dostępność konsol będzie mocno ograniczona. Choć dawało to jasno do zrozumienia, że nowy sprzęt Sony będzie towarem bądź co bądź deficytowym, to w Internecie nie brakuje krytycznych komentarzy wściekłych fanów, którzy dowiedzieli się o braku konsol dopiero po złożeniu zamówienia.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się