PS5 – zamówisz dzisiaj, a kiedy dostaniesz? Sklepy informują o dostawach

0 komentarzy

Pierwsze egzemplarze PS5 trafiają już w ręce polskich graczy. Wiemy, kiedy dostaniesz swoją konsolę, jeśli zamówiłeś ją dopiero dzisiaj.

Dziś wielki dzień dla fanów PlayStation. Piąta generacja konsol Sony trafia w ręce pierwszych graczy, którym udało się złożyć zamówienia przedpremierowe, a sklepy będące partnerami Sony wrzuciły do swojej oferty premierowe egzemplarze.

Jak można się było tego spodziewać, serwery niektórych sklepów nie wytrzymały naporu chętnych, co skutecznie utrudnia zamówienie konsol. Niektórzy klienci elektromarketów donoszą, że o braku dostępności dowiedzieli się dopiero po złożeniu zamówienia.

Taka wiadomość powita Was, jeśli spróbujecie zamówić konsolę w jednej z sieci sklepów

Jeśli jednak udało się Wam zamówić dziś konsolę, to wiemy już, kiedy możecie spodziewać się wysyłki. Wszystkie sklepy podały taką samą informację – dostawy premierowych egzemplarzy PS5 są przewidywane na połowę grudnia. Jeśli więc zamówiliście konsolę, to musicie jeszcze trochę poczekać, zanim zajmie zaszczytne miejsce obok waszego telewizora.

Komunikat Media Markt

Mamy też dobrą wiadomość dla osób, które kupiły konsolę przy okazji pierwszych zamówień przedpremierowych. Konsole docierają już do swoich właścicieli, więc i Wasze zamówienie powinno zostać dostarczone bez większych komplikacji. Problemu nie sprawia też najwyraźniej odbiór w punkcie stacjonarnym. Pierwsi posiadacze konsoli donoszą, że odebrali już swoje PS5.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się