PS5 kupicie teraz taniej także w polskich sklepach. Oto najlepsze okazje

PS5 może zostać
Newsy PS5

PS5 w wersji z napędem można teraz kupić taniej w polskich sklepach. Promocje dostępne są ponownie, więc Sony nadal czyści magazyny.

Jeżeli w sklepach zalega za dużo konsol PlayStation 5, trzeba je przecenić. Normalnie Sony raczej nie może narzekać na brak zainteresowania, ale trzeba przecież zrobić miejsce na nową wersję konsoli. Rzekome PS5 w wersji Slim ma ukazać się nawet w tym roku, choć japoński gigant o niczym oficjalnie nie poinformował. To jednak kolejne promocje na sprzęt, które zwiastują rychłą zapowiedź jego następcy.

Wcześniej podobne wyprzedaże odpalono w całej Europie, a niedawno ponowny trend zaobserwowano w Hiszpanii i Portugalii. Teraz okazje dla graczy na PS5 znów dotarły do Polski. Ciężko jednak stwierdzić, czy jest to przemyślana akcja Sony, czy raczej okazje na sprzęt na koniec wakacji. W końcu jakoś te dzieci trzeba zachęcić do pójścia do szkoły!

W każdym razie PS5 w wersji z napędem kupicie taniej w najpopularniejszych polskich elektrosklepach. Poniżej znajdziecie kompletne zestawienie najciekawszych ofert.

Najlepsze oferty na PS5 w niższej cenie w Polsce:

Jak widzicie – jest więc w czym wybierać, choć tak naprawdę każdy sklep oferuje taką samą cenę. Nie wiemy, ile takie okazje potrwają, więc radzimy się spieszyć. No, chyba że wolicie zaczekać na oficjalnie wieści o kolejnej iteracji flagowca japońskiego giganta.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie