Zapowiedź PS5 Slim coraz bliżej? PlayStation 5 znów z kolejnymi obniżkami cen

PS5 z wielką promocją na abonament. 6 miesięcy za darmo
Newsy PS5

PS5 powróci na wyprzedaże, promocje i europejską obniżkę ceny. To prawie jednoznacznie potwierdza, że zapowiedź PS5 Slim jest coraz bliżej.

Wcześniej w tym roku w całej Europie wystartowały spore obniżki na cenę PS5. Konsolę dało się też kupić taniej w naszym kraju, nawet za około 2349 złotych. Nadal da się znaleźć parę ciekawych ofert, ale najlepsze okazje się już skończyły. Teoretycznie, bo Sony ma ponownie wystartować z obniżkami cen sprzętu i ponownie dotyczyć to ma krajów europejskich.

Jak donosi VGC, PlayStation 5 zostanie niebawem przecenione w Portugalii o około 100 euro. Oznacza to mniej więcej podobny stopień obniżek, co wcześniej. Co ciekawe, poprzednio promocje także rozpoczęły się w Portugalii i Hiszpanii, a wkrótce później trafiły do kolejnych krajów. Wygląda więc na to, że przed graczami będzie idealna okazja na zakup tego sprzętu.

Chyba że wolicie wstrzymać się z jego kupowaniem i zaczekać na premierę PS5 Slim. Nowa wersja konsoli wycieka od dawna, a jakiś czas temu do internetu trafiło nawet jej zdjęcie. Model ten ma odznaczać się przede wszystkim odpinanym czytnikiem płyt. Nie znamy jej ceny, ale najpewniej oscylować będzie w granicach aktualnej, docelowej ceny PS5 (o ile zdecydujemy się zakupić ją w zestawie z czytnikiem).

Wcześniejsze promocje były już jednoznaczną sugestią, że nowa wersja nazywana powszechnie Slim niebawem ma zadebiutować. Na razie jednak nie dostaliśmy oficjalnego potwierdzenia tych przecieków.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie