Tak wygląda PS5 Slim? Wyciekło pierwsze zdjęcie konsoli

PS5 Slim na pierwszym zdjęciu. Jak bardzo Sony zmieni design?
Newsy PS5

W internecie pojawiły się nowe przecieki związane z PS5 Slim. Zgodnie ze słowami byłego redaktora VGC, dostaliśmy pierwsze zdjęcie przedstawiające konsolę.

PS5 Slim jest sprzętem praktycznie pewnym. Mówiono o nim już wiele. Temat poruszali nawet branżowi zaufani specjaliści z Tomem Hendersonem na czele. Jeżeli chcecie poznać więcej przecieków, nieoficjalnych informacji i detali dotyczących zmian (oraz dowiedzieć się, czemu to tak naprawdę niekoniecznie wersja “Slim”) polecam zajrzeć do naszych artykułów na tagu.

Teraz zajmijmy się czymś, co wysuwa się na pierwszy plan dotychczasowych spekulacji i przecieków. Były redaktor Video Games Chronicle Andrew Marmo wrzucił na Twittera zdjęcie nowej iteracji konsoli od Sony. Zobaczycie je poniżej. Od razu zastrzegam, że sam nie wiem, czemu jest w tak złej jakości, a do tego zostało klasycznie obcięte do połowy – niczym wszelkie niewyraźne zdjęcia UFO.

Oto pierwsze spojrzenie na PlayStation 5 (CFI-2016) “Slim”

napisał Andrew Marmo

Konsola wygląda na lekko “odchudzoną” wersję bazowej konsoli. Czy na tyle, aby nazwać ją “slim”? Tego nie wiem, bo też nie widzę nic więcej. Sony stwierdziło jednak, że jest za mało krzywizn i dodało kolejne “atrakcyjne” elementy wizualne w połowie wysokości sprzętu. Zgaduję jednak, że w jednym z tych miejsc może kryć się wejście na możliwy do podłączenia czytnik płyt, który będzie można kupić w zestawie lub osobno.

Czy zdjęcie jest autentyczne? Ciężko stwierdzić, bo pochodzi z chińskiego forum. Tom Henderson w odpowiedzi na przeciek stwierdził, że nie może go potwierdzić, bo sam nie widział konsoli na oczy. Dlatego lepiej podchodzić do tego z dystansem, choć sprawę nagłaśnia osoba, której można dać pewien kredyt zaufania.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie