PS5 w sporych promocjach w Polsce. Konsolę kupicie znacznie taniej

Początkowo wyprzedaże zaczynały się w różnych krajach - Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy USA. Z racji ich
Newsy PS5

Ktoś potrzebuje kolejnego dowodu na to, że niebawem premiera nowej wersji PS5? Konsola od Sony w niższej cenie dostępna jest także w Polsce.

Po absurdalnych czasami problemach z dostępnością PlayStation 5 przez pierwsze dwa lata od jej premiery doszło do tego, że dziś każdy może zaopatrzyć się w bestsellerowy sprzęt Sony. Także aktualna generacja stoi otworem, ale czasami trzeba faktycznie nieźle się wykosztować. Dlatego cieszy oficjalna promocja na flagową konsolę japońskiej korporacji.

Początkowo wyprzedaże zaczynały się w różnych krajach – Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy USA. Z racji ich “masowości” szybko skojarzono, że muszą oznaczać chęć Sony do wyprzedania jak największej liczby konsol. Wszystko dlatego, że już niebawem ma zadebiutować zupełnie nowa wersja PS5 przechrzczona na Slim (choć niekoniecznie będzie klasyczną wersją “odchudzoną”). Ma ona mieć odłączany czytnik płyt, co ujednolici i ułatwi produkcję. Ceny nie znamy, ale z pewnością nie będzie aż tak niska, jak aktualnie da się zdobyć “bazowe” PS5 w polskich elektrosklepach.

PS5 w Polsce na promocji:

Mówimy tu więc o wersji “gołej” bez żadnych dodatkowych gier, ale za to z jednym kontrolerem DualSense. W przypadku wymienionych tu promocji PlayStation 5 dostaniemy z napędem, ale przeceniona została również wersja Digital. Nie wiemy, jak długo potrwają obniżki, ale to kolejny sygnał, że z kolejną iteracją sprzętu coś się szykuje.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie