PS4 Pro Ultimate Retro Edition wygląda świetnie

Oto specjalna wersja PlayStation 4 Pro.

Jeśli uważacie, że PlayStation 4 Pro mogłoby wyglądać nieco bardziej nostalgicznie, to powinniście sprawdzić propozycję od ColorWare i Ultimate Retro Special Edition.

Ta limitowana wersja konsoli przygotowana jest w szarym kolorze. Nad wejściami USB widnieją cyferki 1 oraz 2, które w PSX-ie sybolizowały pierwszego i drugiego pada. Niestety na chwilę obecną wszystkie 25 egzemplarzy zostało sprzedanych, ale możecie sprawdzić stronę producenta, gdzie być może pojawią się nowe wersje.

Poniżej przedstawiamy filmik prezentujący sprzęt.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 (KOMENTARZE) “PS4 Pro Ultimate Retro Edition wygląda świetnie

 • 22 lutego 2017 at 00:14
  Permalink

  Zawsze zastanawia mnie jaki sens mają takie exlusivy w krajach jak nasz, gdzie PKB na dywan ciągle jest mniejszy niż wydatki na pachnący papier toaletowy w krajach rozwiniętych ? 🙂 Myślę że to kwestia kultury technicznej. W Japonii stary sprzęt, wyczyszczony wystawia się na ulicę bo może się komuś przydać. W stanach ze względu na ceny kupuje się mnóstwo sprzętu z tego samego “sortu” bo ich na to stać? A u nas kupujemy konsole na raty bo łatwiej ją zaakceptować w średnio zamożnym domu ale jak się zużyje lub zestarzeje to wypierd…. do kosza. Kwestia kultury? Nie posiadania? Może się mylę to mnie poprawcie 🙂

  Reply
  • Robert Ocetkiewicz
   22 lutego 2017 at 09:08
   Permalink

   Sądzę, że zawsze kilku zapaleńców by się znalazło na taki sprzęt 😉 Jeśli ktoś jest fanem marki i powiedzmy że tego rodzaju sprzęt kosztowałby 200 zł więcej niż zwykła wersja, to czemu nie. Sam bym zresztą się skusił 🙂 Myślę, że kolekcjonerów u nas nie brakuje, tylko gorzej z kasą o czym wspominasz. Ale fakt też jest taki, że kultura kolekcjonowania czy też oddawania/wyrzucania sprzętu jest u nas całkiem inna niż w pozostałych krajach. Musi jeszcze chyba trochę pokoleń minąć, aby mentalność się zmieniła.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: