PS4 Pro już w niektórych domach – gameplay z Uncharted 4, nowego CoD, oświetlenie konsoli i czas ładowania gry

PS4 Pro już w niektórych domach – gameplay z Uncharted 4, nowego CoD, oświetlenie konsoli i czas ładowania gry
Filmiki z gier Newsy Polecamy PS4

Zapraszamy na porcję materiałów związanych z PS4 Pro.

Nowa wersja PlayStation 4 zadebiutuje na rynku dopiero 10 listopada, lecz jak się okazuje, są gracze, którzy otrzymali zamówioną konsolę nieco wcześniej.

Na YouTube’owym kanale Maxwell Inc. Studios pojawiają się w ostatnich godzinach ciekawe filmiki, na których możemy zobaczyć np. oświetlenie sprzętu, porównanie wielkości z innymi starszymi konsolami czy gameplay z Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Dodatkowo wspomniany kanał opublikował materiał przedstawiający czas ładowania wspomnianego tytułu z Nathanem Drake’m uruchomionego na PS4 Pro. Serwis DualShockers postanowił nagrać podobny filmik pokazujący to samo na standardowym PS4. Wniosek po porównaniu? Czas wgrywania jest dokładnie taki sam. Oczywiście późniejsze aktualizacje gry na PS4 Pro mogą zmienić czas loadingu, a w innych tytułach mocniejsza czwórka może wczytywać dane szybciej.

Oprócz tego mamy możliwość przyjrzenia się wyglądowi PS4 Pro, a nawet obejrzenia rozgrywki z najnowszego Call of Duty: Infinite Warfare.Standardowe PS4 – czas ładowania
PS4 Pro – czas ładowania

PS4 Pro vs PS4 na przykładzie Rise of the Tomb Raider. Porównanie grafiki

Kilka dni temu Crystal Dynamics przedstawiło materiał prezentujący Rise of the Tomb Raider na PS4 Pro. Najciekawsze było jednak potwierdzenie, że nadchodząca konsola (premiera już 10 listopada) pozwoli uruchomić wspomniany tytuł w jednym z trzech trybów graficznych. W skrócie – wybierzemy pomiędzy rozdzielczością 4K, lepszymi efektami a odblokowaną płynnością. Szczegóły przypominamy poniżej, skupiając się teraz na porównaniach grafiki, które zdążył już przygotować niezawodny YouTube’r posługujący się nickiem Cycu1.

Na pierwszym filmiku (przygotowanym w rozdzielczości 4K) zobaczycie, jak prezentuje się Rise of the Tomb Raider na PS4 Pro w trybie graficznym 4K w odniesieniu do wersji gry odpalonej na standardowym modelu PlayStation 4. Drugie porównanie konfrontuje natomiast tryb graficzny ze wzbogaconymi efektami wizualnymi (czyli PS4 Pro) z Rise of the Tomb Raider uruchomionym na obecnym PS4. Zapraszamy do oglądania i dzielenia się spostrzeżeniami!


Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie