Trudno uwierzyć, że dostaniemy tylko taką jakość w remasterze na PS4 Pro

Konsola ma możliwości, lecz nie każdy chce z nich korzystać.

Kupiliście PS4 Pro, by wszędzie widzieć płynność na poziomie 60 fps-ów i wyższą rozdzielczość? Jeśli tak, pewnie zawiedzie Was fakt, że w przypadku odświeżanych kotletów, które dostaniemy w pakiecie Crash Bandicoot N-Sane Trilogy, nie uświadczycie takiej płynności, ani natywnego 4K.

Taką informację ujawnili deweloperzy z Vicarious Visions, prezentując gameplay z remastera trzeciego Crasha podczas rozmowy z HipHopGamer (przesuńcie na 2:30 w poniższym filmiku).

PlayStation 4 Pro zaoferuje w tym przypadku rozdzielczość 1440p przeskalowaną do 4K oraz płynność na poziomie 30 fps-ów. Oczywiście nie wynika to z braku mocy samego sprzętu, a raczej z braku chęci dewelopera. Szkoda, lecz jak to się mówi – grafika nie zawsze jest najważniejsza!

Duży gameplay z odświeżonego hitu na PS4

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to zestaw odświeżonych graficznie trzech części kultowej platformówki, który wyląduje 30 czerwca tego roku na PlayStation 4.

Tym razem możemy spojrzeć, jak prezentuje się trzecia z odświeżanych gier, czyli Crash Bandicoot 3: Warped.

Mimo że to wciąż te same poziomy i w zasadzie nic się nie zmieniło oprócz grafiki, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy może przyciągnąć do siebie wielu graczy. Tych starszych z sentymentu, tych młodszych z obowiązku, ponieważ w to po prostu trzeba zagrać! Kawał historii.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.