Horizon Call of the Mountain - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Horizon Call of the Mountain zapowiedziane! Aloy zejdzie na drugi plan

Plotki się potwierdziły. PlayStation właśnie zapowiedziało Horizon Call of the Mountain – produkcję zmierzającą na nadchodzące PS VR2. Za grę odpowiada Guerilla Games wraz ze studiem Firesprite, które niedawno dołączyło do PlayStation Studios.

Nie potwierdzono daty premiery. Nie zdziwię się jednak, jeśli tytuł zadebiutuje równocześnie z PS VR2 i ma być mocną grą startową. Grą lub „doświadczeniem”, bo tak naprawdę nie wiemy, czy znajdziemy tu pełnoprawną produkcję VR, czy krótką prezentację możliwości nowych gogli wirtualnej rzeczywistości.

Poniżej znajdziecie pierwszy teaser z bardzo krótkim fragmentem rozgrywki.

Co ciekawe, w Call of the Mountain nie wcielimy się w Aloy, jednak spotkamy ją w trakcie swoich przygód. Ujawnienie protagonistki lub protagonisty odbędzie się niedługo.

Nie chcemy jeszcze zdradzać zbyt wiele, ale ta historia zostanie opowiedziana oczami zupełnie nowej postaci. Po drodze spotkacie również Aloy, inne znajome twarze oraz nowe postacie, a już wkrótce przedstawimy Wam głównego bohatera gry Horizon Call of the Mountain.

– napisał Jan-Bart van Beek z Guerilla Games na blogu PlayStation

Jak widać, o grze na razie wiemy dość niewiele. Niemniej to chyba pierwszy naprawdę duży tytuł, jaki zapowiedziano (i pokazano w akcji) na PS VR2. Za jakiś czas ujrzymy zapowiedzi kolejnych większych gier na nową generację VR od PlayStation.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się