PS Plus sierpień 2021 oferta

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

PS Plus sierpień 2021 – Sony pokazuje wszystkie gry

Sony wyprzedziło wszelkie plotki o najnowszych grach zawartych w abonamencie PS Plus sierpień 2021. W tym miesiącu producent stawia na rywalizację w sieci.

Czy po średnio udanym zestawie gier w lipcu Sony rozpali w nas chęć do odpalenia PS5 lub PS4 w sierpniu? Z reguły czekalibyśmy na oficjalne ogłoszenie oferty PS Plus jeszcze kilka dni, ale Sony postanowiło nie zwlekać i przedstawić gorącego newsa. Gracze będą mogli przypisać łącznie 3 gry, bez względu na posiadaną generację platformy.

PS Plus sierpień 2021 – gry na PS4 i PS5

  • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
  • Tennis World Tour 2
  • Hunter’s Arena: Legends

To może zacznijmy od pakietu wspólnego. Do wyboru będzie m.in. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville. Jest to sieciowa strzelanka na 24 osoby, gdzie wcielamy się w jedną z tytułowych roślin bądź zombiaka. Możemy grać w drużynach przeciwko innym graczom, a także połączyć siły w trybie kooperacyjnego PvE.


Druga propozycja jest z gatunku gier sportowych, a właściwie dla fanów tenisa ziemnego – Tennis World Tour 2. Kariera na międzynarodowych kortach brzmi zachęcająco? Powinna, bowiem twórcy zaplanowali dla nas ciekawa rozgrywkę, stawiająca na wysoki realizm meczów w ramach gry solo lub deblu z drugim graczem. Zadbano o płynne animacje ruchów postaci, jak i bogate poletko licencjonowanych zawodników i sportowych obiektów.


Ostatnią grę z pakietu PS Plus na sierpień 2021 znamy już od jakiegoś czasu. Wstępnie krążyła informacja, że w Hunter’s Arena: Legends „za darmo” zagramy na dwóch konsolach. W tym przypadku Sony chyba zmieniło plany. Jak możemy zauważyć na poniższym screenie, sieciowy Battle Royale pojawi się w abonamencie jako bonusowy tytuł na PS5. Oczywiście, nie znaczy to, że właściciele konsoli PS4 nie będą mogli przetestować gry. Otóż jeden z deweloperów wyjaśnił, że informacja ta jest błędna. A czy warto ją odpalić na premierę? O ile lubicie azjatyckie klimaty i walkę wręcz, to szansę dać jej trzeba.

ps plus sierpień 2021

To jak, podoba Wam się zestaw na sierpień? Czy jednak chcielibyście zobaczyć coś znacznie lepszego?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się