Diuna 2 w końcu na HBO Max. Platforma zapowiada premierę

Diuna 2 w końcu na HBO Max | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Diuna 2 w końcu powinna stać się dostępna na HBO Max albo Max. Platforma ujawniła, że w najbliższym czasie wyczekiwać można debiutu filmu w SVOD.

Diuna 2 to niezaprzeczalny hit początku tego roku, a zarazem jeden z najlepszych kinowych obrazów science-fiction w ostatnich latach. Nic dziwnego, że subskrybenci platformy o Warner Bros. są spragnieni informacji o debiucie w SVOD.

Diuna 2 na HBO Max

Film niedawno trafił do usług VOD, ale ta oferta nie przemówiła do wszystkich. W każdym katalogu, w którym obraz się dostępny, trzeba za niego dodatkowo płacić, a ceny za wypożyczenie lub kupno wynoszą nawet 50-60 złotych. Dość sporo, jak na jeden film, więc posiadacze subskrypcji HBO Max zapewne wolą czekać na debiut w ich usłudze, w ramach comiesięcznej płatności. Mam dla nich dobrą wiadomość.

Max na Twitterze zapowiedziało, że Diuna 2 zadebiutuje na platformie niebawem, ale niestety nie pokuszono się o dokładną datę premiery. Z tego względu nie wiemy, kiedy film trafi do oferty SVOD, ale według When to Stream powinno stać się nawet 17 maja. Pamiętajcie, że tyczy się to usługi na rynek amerykański.

Diuna 2 z pewnością zadebiutuje w Max, które w Polsce stanie się dostępne dopiero 11 czerwca. Czy więc trzeba czekać aż tak długo? Niekoniecznie, bo film może trafić do nas na HBO Max równolegle z zagraniczną premierą. Na razie jednak nie mamy konkretnych informacji w tej sprawie.

Źródło: Twitter

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie