Łap za darmo dodatek i sprawdzaj grę, która dopiero pojawi się w PS Plus

PS-Plus-pazdziernik
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jeszcze w październiku w ofercie PS Plus Extra oraz Premium pojawi się 15 nowych gier. Jedną z nich możesz już dzisiaj przetestować za darmo, a do drugiej pobrać darmowy dodatek.

Oferta PS Plus październik 2023 dla progów Extra i Premium zawiera 15 tytułów, z czego zdecydowana większość jest godna uwagi. Pełną listę, wraz z informacją o tym, ile miejsca na dysku konsoli zajmą poszczególne tytuły, publikowaliśmy w tej wiadomości. Tutaj chciałbym zwrócić Waszą uwagę na dwie z nadchodzących do usługi produkcji. Jedną możemy już sprawdzać za darmo, do drugiej możemy pobrać bardzo interesujący dodatek.

Kup PS Plus taniej, skorzystaj z promocji na doładowania

Nie trać czasu czekając na nowy zrzut gier w PS Plus

Jak wspomniałem, jedną grę można testować za darmo. W katalogu PS+ Extra pojawi się za kilka dni tytuł Rycerze Gotham. Jeśli posiadasz abonament w wersji Premium, możesz już teraz pobrać wersję próbną tego tytułu i pobawić się przy nim przez jedną godzinę. Niby niewiele, ale dla niecierpliwych to dobra okazja, by poczuć przedsmak mrocznego Gotham.

Natomiast niezależnie od tego, jaki próg abonamentu PlayStation Plus posiadasz, możesz pobrać za darmo dodatek do innej gry, która zmierza do usługi w październiku. Mowa o dodatku Curator’s Cut do gry The Dark Pictures Anthology: House of Ashes. Jest to ciekawe DLC, które rzeczywiście wprowadza coś wartościowego do rozgrywki. Zawiera nowe, rozgrywane z perspektywy innych postaci sceny, stawiające gracza przed nowymi wyborami i decyzjami. Żeby jednak skorzystać z dobrodziejstwa dodatku, musimy najpierw ukończyć główną fabułę House of Ashes. Zatem jest to zachęta, by powrócić do gry i przejść ją ponownie.

Na koniec przypominam filmik promujący pełna ofertę PS Plus październik 2023 dla progów Extra i Premium.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie