PS Plus na kwiecień hot or not? Tego nawet ustawa nie przewiduje

PS Plus hot or not - logo - lody - kawa
Felieton Redakcja Poleca

Wczoraj doszło do ogłoszenia oferty PS Plus na kwiecień 2022. Ponownie zebraliśmy się w redakcji, by wspólnie podzielić się z Wami naszymi opiniami na temat gier, które niebawem trafią do subskrybentów usługi PlayStation.

Cóż, ciężko nie oprzeć się wrażeniu, że jest to jeden z gorszych zestawów prezentów od Sony w ostatnich miesiącach. Z drugiej strony na osłodę niedawno poznaliśmy pierwsze szczegóły nowej odsłony Plusa, które zwiastują ogromne zmiany. No nic, skupmy się jednak na tym, co najbardziej aktualne.

Oferta PS Plus na kwiecień 2022 – oto gry z zestawu:

  • Hood: Outlaws & Legends (PlayStation 5, PlayStation 4)
  • Slay the Spire (PlayStation 4)
  • Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated (PlayStation 4)

Nigdy się nie spodziewałem, że Spongebob może uratować sytuację, ale to jedyny jasny punkt w nowym zestawieniu PS Plusa. Oczywiście, Slay the Spire jest świetne, a Hood dostarczy tę parę godzin zabawy. Pierwszą z tych gier posiadam już jednak na PC, a „symulator Robin Hooda” nie wydaje się zbyt atrakcyjną grą bez kooperacyjnych partnerów. Czas wrócić do Xbox Game Passa.

Moja ocena PS Plus w tym miesiącu: 2/5

Artur Łokietek

Na pierwszy rzut oka lista gier PS Plus na kwiecień nie zachwyca, ale gdy pierwszy szok mija, można się nawet ucieszyć. Hood: Outlaws & Legends prezentuje się całkiem ciekawie. To multiplayer, ale przynajmniej w końcu nie o wojnie. Spongebob jest koloraśny i taki beztroski, więc też można odpalić. Ale Slay the Spire raczej pogardzę, bo kompletnie nie umiem w karcianki.

Moja ocena PS Plus w tym miesiącu: 3.5/5

Dagmara Kottke

Jestem rozbity. Z jednej strony dostajemy dwa średniaki pod postacią Spongeboba i Hood, a z drugiej fenomenalne Slay the Spire. Nie jest to najgorsza oferta w dziejach, ale czy w Plusie powinno chodzić o to, aby dostawać jeden wartościowy tytuł i dwa zapychacze? Nie wydaje mi się. Dobrze, że nowa wersja usługi jest tuż za rogiem.

Moja ocena PS Plus w tym miesiącu: 2.5/5

Jakub Stremler

Po raz kolejny Sony mnie nie zawiodło… Przekazali gry, które warte są ceny abonamentu i jednocześnie nie są w stanie spełnić oczekiwań graczy na tłuste AAA. Był czas, by się do tego przyzwyczaić; były miesiące, aby oduczyć się narzekania na to, że PS Plus w dotychczasowej formie to usługa niedostosowana do grupowej wyobraźni. Ja już jestem po drugiej stronie, śmieję się z karcianki, platformówki i gry multi, jakby to były żarty z kabaretów i z wielkim dystansem do nich, zrozumiawszy puentę, mogę powiedzieć, że mogło być znacznie gorzej.

Moja ocena PS Plus w tym miesiącu: 1.5/5

Grzegorz Rosa

Moją opinię mógłbym zakończyć na słowach o tym, że jestem mega zadowolony z pojawienia się SpongeBoba, który koniec końców i tak jest średnią grą. Niestety, ani Hood, ani Slay the Spire kompletnie mnie nie interesują. Ot, produkcje nie w moim guście. Liczę, że nowy PS Plus mi to wynagrodzi w czerwcu.

Moja ocena PS Plus w tym miesiącu: 2.5/5

Michał Wieczorek

A Wy co sądzicie o grach z PS Plus na kwiecień 2022? Podzielacie nasze opinie? Sekcja komentarzy jest Wasza. Dajcie znać, co uważacie.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie