PS Plus marzec 2020 – dzisiaj nowe gry na PS4 i najtańszy abonament [PROMOCJA]

tani PS Plus
Newsy Polecamy! PS4

Pierwszy wtorek miesiąca wystartował, zatem pora dodać do swojej biblioteki nowe gry na PS4 z oferty PS Plus marzec 2020. A komu skończyła się subskrypcja lub chce ją przedłużyć, podrzucamy linki, gdzie kupimy roczny abonament najtaniej.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych w PlayStation Store pojawią się gry z oferty PS Plus marzec 2020. To kolejny dobry miesiąc dla posiadaczy abonamentu (nie mówimy o tych narzekających, którym nigdy nic nie pasuje) i po mocnym lutym, gdzie mieliśmy BioShock: The Collection, The Sims 4 oraz Firewall Zero Hour, przyjdzie nam sięgnąć po Shadow of the Colossus (2018) oraz Sonic Forces. Ten drugi tytuł to niestety średniak, ale pierwszy jest prawdziwym dziełem, które po prostu trzeba znać. A kto akurat nie ma abonamentu (lub chce go przedłużyć) i szuka jakiejś ciekawej promocji na roczną subskrypcję, niech korzysta z poniższych linków. To obecnie najtańsze opcje, w których wychodzi 159.99 zł lub 162.76 zł.

PS Plus marzec 2020 – gry na PS4

  • Shadow of the Colossus (2018)
  • Sonic Forces

Shadow of the Colossus (2018) to remake hitu z PlayStation 2, który zadebiutował w roku 2005, a sześć lat później doczekał się wersji HD przeznaczonej na PlayStation 3. Na PS4 dostajemy ulepszone efekty wizualne, większą wydajność i możliwość korzystania z opcjonalnego sterowania. A sama gra? Wśród niezwykłych krajobrazów podążamy śladami 16 gigantycznych stworzeń, by zmierzyć się z nimi w widowiskowych starciach. Tytuł w wersji na obecną generację zgarnął fenomenalne oceny – średnia ze 100 recenzji na Metacritic wynosi 91/100.

Drugi tytuł w Plusie na marzec to Sonic Forces. Tutaj oceny są już dużo gorsze (57/100), lecz może po obejrzeniu kinowego filmu przyjdzie komuś ochota zagrać. W Sonic Forces podły dr Eggman podbił znaczną część świata, korzystając z pomocy potężnego i tajemniczego nowego złoczyńcy, Infinite. Musisz teraz wspomóc Sonica i zbudować armię, która odzyska świat, walcząc z chaosem i zniszczeniem.

PlayStation Plus marzec 2020 – oferta – zwiastun

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie