PS Plus marzec 2020 – kiedy oferta, gdzie najtaniej za abonament? Podpowiadamy

PS Plus marzec 2020 – kiedy oferta, gdzie najtaniej za abonament? Podpowiadamy
Newsy Polecamy PS4

Gry na PS4 z oferty PS Plus marzec 2020 poznamy w tym tygodniu i jak zawsze, Sony ma swój stały harmonogram na takie ogłoszenia (dokładną datę oraz godzinę). Kto nie wie „co i kiedy”, poniżej znajdzie szczegóły. A kto szuka najtańszej opcji na roczną subskrypcję PS+, niech zerknie na ofertę.

Społeczność graczy PlayStation Plus wciąż się rozrasta i wielu nowych użytkowników nie ma pojęcia, kiedy Sony ujawnia „te darmowe gry w Plusie”. Jeśli należysz do tej grupy, nie musisz co chwilę wklepywać w wyszukiwarce hasła PS Plus marzec 2020 – wystarczy zrobić to raz o konkretnej porze. No, oczywiście zdarzają się przecieki, przedwczesne ujawnianie nowych gier, lecz mówimy tutaj o sytuacji idealnej, kiedy nic nie zostaje wypuszczone w świat przedwcześnie (a jak zostanie, to o tym napiszemy). Przy okazji podpowiadamy, gdzie kupić obecnie roczną subskrypcję PS+ najtaniej i przedłużyć nią obecny abonament lub aktywować go po raz pierwszy. Obecnie za roczną subskrypcję PlayStation Plus zapłacimy najmniej w sklepach cyfrowych CD Keys oraz Eneba. Dostaniemy tam abonament na region Polski, a klucz, który następnie wpisujemy w PSN, otrzymamy na maila zaraz po dokonaniu wpłaty. W CD Keys PS+ na 12 miesięcy kupimy za 159,99 zł, czyli oszczędzamy 80 zł w porównaniu do standardowej ceny (240 zł). Natomiast w Eneba za rocznego Plusa płacimy niewiele więcej – z kodem rabatowym “PlanetaGracza” (wpisujemy go w koszyku, po dodaniu do niego produktu) wychodzi 160,56 zł, lecz do tej kwoty trzeba jeszcze doliczyć około 3 zł prowizji za płatność. Zastrzegamy, że podajemy ceny obowiązujące w chwili publikacji tej wiadomości (mogą ulec zmianie). Oto linki do ofert:

PS Plus marzec 2020 – kiedy poznamy gry na PS4?

Tutaj sprawa jest prosta. Jeśli nie będzie nieprzewidzianych zdarzeń, Sony poda pełną ofertę PS Plus w środę poprzedzającą pierwszy wtorek nowego miesiąca. Zatem – szykujcie się na 26 lutego. Lista gier jest ogłaszana o godzinie 17:30, więc zaraz po niej znajdziecie ją na naszej stronie. Podanie gier na nowy miesiąc to jedno, drugie – od kiedy je pobierzemy? Oferta PS Plus marzec 2020 zacznie obowiązywać od 3 marca. Do tego czasu można pobierać gry z oferty na luty, czyli:

PS Plus luty 2020 – gry dostępne do 3 marca

  • BioShock: The Collection (3 gry w zestawie),
  • The Sims 4
  • Firewall Zero Hour

PlayStation Plus luty 2020 – trailer oferty

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie