PS Plus marzec 2020 – bonusowa gra ogłoszona, ale (jeszcze?) nie dla nas. Rok Plusa za 159.99 zł

ps plus na lipiec 2021
Newsy PS4

Na oficjalnym kanale PlayStation Asia pojawił się filmik z bonusową grą w ramach PS Plus marzec 2020. Czy też ją dostaniemy?

Kilkanaście godzin temu na azjatyckim kanale PlayStation pojawiła się duża niespodzianka – ogłoszono dodatkową grę, którą mogą pobierać subskrybenci PlayStation Plus w tamtym regionie. Wybór naprawdę niezły – bonusowa gra to Monster Hunter World. W opisie materiału czytamy: Od 18 marca 2020 r. do 21 kwietnia 2020 r. obecni użytkownicy PS Plus mogą bezpłatnie pobrać Monster Hunter: World z PS Store. Ta oferta jest również rozszerzona na nowych użytkowników PS Plus, którzy w tym okresie subskrybują usługę. Nie wiadomo, czy również w innych regionach otrzymamy taki bonus, choć byłby to miły upominek w dzień prezentacji PlayStation 5. Kto nie ma jeszcze PS Plus lub chce przedłużyć usługę, poniżej znajdzie link do najtańszej oferty na 12 miesięcy Plusa, jaką udało nam się znaleźć (na region PL, klucz przychodzi na maila zaraz po zakupie):

PS Plus marzec 2020 – bonusowa gra dla Azji – trailer:

Przypominamy też, że w tym miesiącu możemy pobierać w ramach PS Plus następujące gry:

  • Shadow of the Colossus (2018)
  • Sonic Forces

Pierwszy z tytułów – Shadow of the Colossus (2018) – to remake hitu z PlayStation 2, który zadebiutował w roku 2005, a sześć lat później doczekał się wersji HD przeznaczonej na PlayStation 3. Na PS4 dostajemy ulepszone efekty wizualne, większą wydajność i możliwość korzystania z opcjonalnego sterowania. A sama gra? Wśród niezwykłych krajobrazów podążamy śladami 16 gigantycznych stworzeń, by zmierzyć się z nimi w widowiskowych starciach. Tytuł w wersji na obecną generację zgarnął fenomenalne oceny – średnia ze 100 recenzji na Metacritic wynosi 91/100.

Drugim tytułem w Plusie na marzec – według przecieku – ma być Sonic Forces. Tutaj oceny są już dużo gorsze (57/100), lecz fani niebieskiego jeża, którzy jeszcze nie zapoznali się z tą przygodą, z pewnością się skuszą. W Sonic Forces podły dr Eggman podbił znaczną część świata, korzystając z pomocy potężnego i tajemniczego nowego złoczyńcy, Infinite. Musisz teraz wspomóc Sonica i zbudować armię, która odzyska świat, walcząc z chaosem i zniszczeniem.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie