PlayStation chce zaskoczyć? PS Plus na maj może dostać kolejną grę na premierę

PS Plus maj 2023 z nową, premierową grą? Sony chce zaskoczyć
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Już niedługo Sony oficjalnie ujawni ofertę PS Plus maj 2023. Zanim to jednak nastąpi, gracze uważają, że wiedzą, jaka premierowa pozycja trafi do graczy.

Niedawno PlayStation potwierdziło pierwszą grę, która trafi do subskrybentów droższych planów usługi PS Plus w maju. Mowa o bardzo intrygująco zapowiadającej się pozycji Humanity, która niedawno dostała też wersję demo. PlayStation już niedługo przedstawi oficjalną ofertą Plusa na maj i pojawiły się bardzo solidne podstawy, aby wierzyć, że znajdzie się w niej Age of Wonders 4.

PS Plus maj 2023 z premierową grą dla fanów “hirołsów”?

Dziennikarze z Comicbook zauważają, że data premiery AoW4 to 2 maja, czyli ten dzień, gdy dostępna stanie się oferta PS Plus maj 2023 w wersji Essential. Do tej pory wielokrotnie subskrybenci mogli cieszyć się co najmniej jedną premierową grą, często taką, która ukazywała się na rynku akurat w dniu dostępności nowego Plusa.

Tyle że to nie wszystko. Warto zwrócić uwagę na fakt, że zarówno Microsoft jak i Nintendo mogą liczyć na potężny miesiąc. Największy konkurent Japończyków wyda na początku miesiąca Redfall, które trafi do usługi Xbox Game Pass. Nintendo z kolei szykuje nową Zeldę, a PlayStation nie ma za bardzo nic, czym może przekonać do siebie graczy. Można więc przypuszczać, że firma postawi właśnie na nowe pozycje w Plusie. Choć Age of Wonders 4 nie jest jakąś szalenie oczekiwaną grą, należy do uznanej serii i z pewnością zainteresuje sporą liczbę fanów.

Władaj stworzoną przez siebie krainą fantasy! Odkrywaj nowe, magiczne krainy w charakterystycznym dla Age of Wonders połączeniu strategii 4X oraz taktycznej walki turowej. Kontroluj zmieniającą się frakcję, z każdą turą powiększając swoje imperium.

– czytamy w opisie gry

Niedługo przekonamy się, czy plotki się sprawdzą. Tymczasem zachęcam do zainteresowania się tańszą wersją Plusa – poniżej znajdziecie szczegóły promocyjnych kart doładowujących.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie